Grabówek | Gdyńskie Poruszenie w dzielnicach

Zajęcia Gdyńskiego Poruszenia na Grabówku odbywają się w budynku Szkoły Podstawowej nr 52/Gimnazjum nr 4 (ul. Okrzei 6) w następujących terminach:

  • Joga dla seniora – poniedziałki, godz. 19:00 (zajęcia odbywają się na korytarzu)

Potrzebujesz relaksu? Twoje ciało, umysł i duch nie współgrają ze sobą? Joga to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Udoskonalisz ciało, zrelaksujesz się, poznasz siebie. Zabierz ze sobą dobry nastrój i matę do ćwiczeń. Zajęcia dostosowane są do możliwości seniorów.

  • Zumba – wtorki, godz. 19:00

Połączenie tańca, fitnessu i treningu wytrzymałościowego. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie czy hip-hopie wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika. Podczas godzinnych zajęć można spalić kilkaset kalorii i uzupełnić poziom endorfin na cały tydzień!

  • Pilates – środy, godz. 19:00  (zajęcia odbywają się na korytarzu)

Ćwiczenia pilates pomagają skutecznie odciążyć kręgosłup i pracować nad dobrą postawą. Trenowanie pilatesu wpływa pozytywnie na ogólne zdrowie i samopoczucie ćwiczących dzięki czemu jest doskonałym remedium na stres i napięcie. Prosimy o przynoszenie własnych mat do ćwiczeń.

Regulaminy zajęć prowadzonych w dzielnicy znaleźć można w zakładce „Regulaminy” w men z lewej strony lub klikając TUTAJ.