Obłuże | Gdyńskie Poruszenie w dzielnicach

Zajęcia Gdyńskiego Poruszenia w na Obłużu odbywają się w Szkole Podstawowej nr 39 (ul. Unruga 88) w następujących terminach:

  • Pilates – środy, godz. 17:30

Ćwiczenia pilates pomagają skutecznie odciążyć kręgosłup i pracować nad dobrą postawą. Trenowanie pilatesu wpływa pozytywnie na ogólne zdrowie i samopoczucie ćwiczących dzięki czemu jest doskonałym remedium na stres i napięcie. Prosimy o przynoszenie własnych mat do ćwiczeń.

  • Zumba dla dzieci –  środy, godz.  18:30  

Zajęcia dla wszystkich dzieci które lubią dobra zabawę i taniec. Układy opracowane specjalnie dla młodszych uczestników poprawiają kondycję fizyczną, koordynację ruchową oraz pozytywnie wpływają na ćwiczenie pamięci.

  • Joga dla seniora – środy, godz. 19:30

Potrzebujesz relaksu? Twoje ciało, umysł i duch nie współgrają ze sobą? Joga to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Udoskonalisz ciało, zrelaksujesz się, poznasz siebie. Zabierz ze sobą dobry nastrój i matę do ćwiczeń. Zajęcia dostosowane są do możliwości seniorów.

Regulaminy zajęć prowadzonych w dzielnicy znaleźć można w zakładce „Regulaminy” w men z lewej strony lub klikając TUTAJ.

Zajęcia odbywać się będą do 18.07.2019. W pozostałym okresie wakacyjnym nie będą prowadzone