Konkurs

„Gdynia na fali – bezpieczeństwo nad wodą” to projekt, którego głównym celem jest edukacja najmłodszych mieszkańców w zakresie bezpieczeństwa na plaży oraz w wodzie, a także pierwszej pomocy. Do zadań projektu należy również wzmocnienie więzi młodych gdynian z miejscem zamieszkania.

Serdecznie zapraszamy klasy szkół podstawowych, które w okresie od 12 do 23 marca 2018 roku wzięły udział w zajęciach projektu „Gdynia na fali – bezpieczeństwo nad wodą” w gdyńskiej marinie, do wzięcia udziału w konkursie pt.: „Bezpiecznie nad wodą”.

Zasady:
1. Przygotujcie z klasą film pt.: „Bezpiecznie nad wodą”.
2. Film może być nakręcony w dowolnej formie oraz dowolną techniką, jednakże musi trwać 1 minutę (+/-10 s.)
3. W filmie należy użyć tytułu projektu czyli „Gdynia na fali – bezpieczeństwo nad wodą”.
4. Prześlijcie film drogą mailową do Koordynatora Projektu, Pani Agnieszki Gruszki na adres mailowy: a.gruszka@gdyniasport.pl bądź na adres organizatora:

Gdyńskie Centrum Sportu – budynek Gdynia Areny
K. Górskiego 8 (wejście od strony lasu)
81-302  Gdynia
pok. nr 018 (Agnieszka Gruszka)

Prace prosimy wysyłać do dnia 16 maja 2018  roku (liczy się data wpływu) wraz z załączonym opisem (imię i nazwisko nauczyciela wychowawcy, klasa, szkoła, telefon kontaktowy) .

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 23 maja 2018 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie Gdyńskiego Centrum Sportu w zakładce Projekty/ Gdynia na fali/Konkursy   

Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda – rejs jednostką pływającą Grupy Ratownictwa Nurkowego Pomorskiego WOPR m/y „Kwazar” w dniu 10 czerwca 2018 roku.

Szczegóły w Regulaminie.