Wrzesień, 2019

15wrz

Drugi Charytatywny Piłkarski Mecz o Psią Krew00:00 - 15:00

Szczegóły wydarzenia

To będzie wyjątkowe wydarzenie sportowe – prawdziwa bomba łącząca fanów stand-upu, rapu oraz miłośników zwierząt. 15 września na Stadionie Narodowym Rugby odbędzie się Drugi Charytatywny Piłkarski „Mecz  o Psią Krew”. Czołowi polscy stand-uperzy zmierzą się z raperami. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc schroniskom dla bezdomnych psów i kotów w całej Polsce. Bilety po 35 złotych.

Są mecze piłkarskie, które na długo zostają w pamięci. We wrześniu zeszłego roku na murawie Narodowego Stadionu Rugby stanęły zespoły: komików i raperów. Kapitanem tych pierwszych był Adam Van Bendler, pomysłodawca i organizator wydarzenia, który do swojej drużyny zaprosił takie gwiazdy mikrofonu jak: Rafał PacześAbelard Giza, Łukasz „Lotek” Lotkowski czy Kacper Ruciński. 

Ich przeciwnikami byli czołowi polscy raperzy. W bramce jak w ukropie uwijał się Eldo, a w polu swoje piłkarskie umiejętności prezentowali m. in.: SolarBiałas, Lanek, Radek i Jarek z duetu Dwa Sławy czy Zbuku. Arbitrem spotkania była przeurocza Karolina Bojar
– Co ciekawe, publika nie faworyzowała żadnej z drużyn, równomiernie nagradzając brawami akcje obu ekip. Nie zabrakło przepięknych bramek, śmiesznych kiksów czy zabawnego komentarza ze strony spikera. W meczu zobaczyliśmy aż 12 goli, a rozstrzygnięcie padło dopiero po rzutach karnych, w których nieznacznie lepsi okazali się raperzy – wspomina Van Bendler.

W tym roku sytuacja jest jeszcze ciekawsza, ponieważ w każdej z drużyn zobaczymy nowe twarze. W ekipie komików wystąpią: Giza, Ruciński, Pacześ, Van Bendler, Krajewski, Michał Leja czy Paweł Chałupka.

Wśród raperów nie zabraknie czołowych reprezentantów sceny z Paluchem i Borixonem na czele. Swój udział zapowiedzieli również: TymekJan-RapowaniePlanBe oraz Lanek i SB MAFFIJA. Za skład raperów odpowiada w tym roku  Yurkosky.

Mecz odbędzie się 15 września o godzinie 12 na Narodowym Stadionie Rugby. Osiem godzin później w Gdynia Arenie odbędzie się druga Charytatywna Gala Stand-up Comedy z udziałem śmietanki polskiej sceny stand-upowej. Bilety do kupienia na portalach kupbilecik.pl oraz na biletyna.pl. Charytatywna Gala Stand-up Comedy to wydarzenie dla osób pełnoletnich, ale na Narodowy Stadion Rugby zapraszamy wszystkich chętnych! 

Czas

(niedziela) 00:00 - 15:00

Lokalizacja

Narodowy Stadion Rugby

Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10

Dodaj do kalendarza 2019-09-15 00:00:00 2019-09-15 15:00:00 Narodowy Stadion Rugby Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10 Organizer true DD/MM/YYYY