Kwiecień, 2017

9kwi

II Gdyński Dzień Zumby 14:00 - 17:00

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca na kolejną edycję Gdyńskiego Dnia Zumby. Spotykamy się 9 kwietnia na Hali Gier GCS o godzinie 14:00.

Wstęp wolny!

Zumba to jedne z najpopularniejszych zajęć odbywających się w ramach Gdyńskiego Poruszenia, dlatego wraz z nadchodzącą wiosną nie może zabraknąć okazji do aktywizacji! 9 kwietnia w hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu odbędzie się II Gdyński Dzień Zumby. Gorąco zapraszamy od godziny 14.00 do godziny 17.00. Wstęp bezpłatny!

Najbardziej energetyczni trenerzy Trójmiasta

W spotkaniu uczestniczyć będzie grono znanych i cieszących się ogromną popularnością trenerów z całego Trójmiasta. Ze sceny wydarzenie prowadzić będą m.in. Monika Tran Van, Ania Cegłowska, Natalia Wargacka, Dorota Sumiła, Anna Barlak.

Aktywności niezależne od wieku

Zumba to połączenie tańca, fitnessu i treningu wytrzymałościowego. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie, czy hip-hopie wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika. Podczas zajęć można spalić setki kalorii i uzupełnić poziom endorfin na długi czas! Zumba pozytywnie wpływa na poprawienie wydolności organizmu i pracę serca. Dlatego niezależnie od tego czy masz 5 czy 105 lat – przyjdź 9 kwietnia i przygotuj się na potężną dawkę pozytywnej energii!

Bawimy się i pomagamy

II Gdyński Dzień Zumby to także okazja na podzielenie się dobrą energią. Podczas wydarzenia prowadzona będzie akcja charytatywna.

Dochód  z niej  zostanie przeznaczony na wsparcie 19. letniej Julki, która dwa lata temu uległa wypadkowi samochodowemu w skutek którego doznała urazu kręgosłupa na odcinku piersiowym Th2-Thh3. Wypadek diametralnie wywrócił życie Julki. Z żywiołowej dziewczyny, kochanej przyjaciółki, pilnej uczennicy Zespołu Szkół Morskich w Gdańsku i pracownicy Żeglugi Gdańskiej stała się osobą uzależnionej od drugiej osoby. Julka została sparaliżowana od pasa w dół i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim, jednak dzielnie walczy i nie poddaje się. Mimo przeciwności losu dąży do pełnej sprawności i dawnego życia. Rehabilitacja szybko postępuje i idzie w dobrym kierunku, niestety jest bardzo kosztowna.Julka ma ogromne szansę aby znów stanąć na nogach, dlatego nie powinna robić przerw w rehabilitacji – jest ona potrzebna codziennie.

Przyjdź, poruszaj się i pomagaj razem z nami – II Gdyński Dzień Zumby już 9 kwietnia!

Więcej informacji już wkrótce!

Czas

(niedziela) 14:00 - 17:00

Lokalizacja

Hala Gier Gdyńskiego Centrum Sportu

Gdynia, Olimpijska 5

Dodaj do kalendarza 2017-04-09 14:00:00 2017-04-09 17:00:00 Hala Gier Gdyńskiego Centrum Sportu Gdynia, Olimpijska 5 Organizer true DD/MM/YYYY