Kwiecień, 2018

8kwi

III Gdyński Dzień Zumby12:00 - 15:00

Szczegóły wydarzenia

Z przyjemnością informujemy, że 8 kwietnia na Hali Gier GCS odbędzie się III Gdyński Dzień Zumby. Podczas imprezy będzie można nie tylko naładować się endorfinami


Gdyński Dzień Zumby już na stałe zagościł w lokalnym kalendarzu wydarzeń sportowych. Podczas trzeciej edycji imprezy o energię uczestników zadbają najlepsi trójmiejscy instruktorzy zumby z Monika Tran Van i Ania Cegłowską na czele.  Udział w imprezie jest darmowy. Start w niedzielę 8 marca o godzinie 12.

AKTUALIZACJA

UWAGA! Planowane uprzednio badanie wzroku nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora.

Ogromna dawka pozytywnej energii, uśmiechu i radości wynikająca z trzygodzinnego treningu to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez organizatorów. W czasie trwania imprezy będzie można skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, które ma na celu wstępną ocenę jakości widzenia.

Podczas konsultacji dany pacjent zostanie poinformowany, czy potrzebuje pełnego badania. W razie potrzeby, zostanie zapisany na wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Pełne badanie wzroku, które odbywać się będzie w gabinecie salonu optycznego Doktor Marchewka znajdującego się przy ul. Unruga 5 (pasaż Kaufland), również będzie bezpłatne.

Zapraszamy!

Czas

(niedziela) 12:00 - 15:00

Lokalizacja

Hala Gier Gdyńskiego Centrum Sportu

Gdynia, Olimpijska 5

Dodaj do kalendarza 2018-04-08 12:00:00 2018-04-08 15:00:00 Hala Gier Gdyńskiego Centrum Sportu Gdynia, Olimpijska 5 Organizer true DD/MM/YYYY