Luty, 2016

20lut

LOTOS Trefl Gdańsk-Jastrzębski Węgiel14:45 - 16:45

Szczegóły wydarzenia

W sobotę, 20 lutego, o godz. 14.45 LOTOS Trefl Gdańsk podejmie w Gdynia Arenie Jastrzębski Węgiel. Trwa sprzedaż biletów na to starcie!

Jastrzębski Węgiel – dziesięciokrotny medalista

20 lutego do Gdynia Areny przyjedzie dziesięciokrotny medalista krajowych rozgrywek, a także zdobywca trzeciego miejsca w Lidze Mistrzów z 2014 roku. Gdańszczanie od ubiegłego sezonu nie dają jednak szans drużynie z Jastrzębia-Zdroju, wygrywając wszystkie trzy ostatnie spotkania. Mecze pomiędzy tymi zespołami były jednak niezwykle zacięte i dramatyczne. Aż dwa z trzech ostatnich starć kończyło się po tie-brekach, a w ostatnim pojedynku LOTOS Trefl przegrywał już 0:2, by ostatecznie sięgnąć po zwycięstwo.

Gdynia Arena – szczęśliwa hala

LOTOS Trefl do tej pory w gdyńskiej hali rozegrał dwa spotkania. W ubiegłym sezonie pokonał tam 3:2 Asseco Resovię Rzeszów, a w styczniu tego roku wygrał w Gdynia Arenie z gwiazdorskim składem DHL-u Modena. Czy gdyńska hala będzie szczęśliwa dla żółto-czarnych również tym razem? Nawiązując do uśmiechniętego loga i hasła miasta Gdyni, po niezwykle atrakcyjnie zapowiadającym się meczu i przeżyciu siatkarskich emocji, kibice obiekt powinni opuszczać zdecydowanie zadowoleni!

Bilety od 10 zł

Ceny wejściówek na to spotkanie zaczynają się już od 10 zł za bilety ulgowe w strefie żółtej. W przypadku wejściówek normalnych swoje miejsce na trybunach można zarezerwować już od 15 zł. Atrakcyjna oferta czeka na rodziny. Kibicując w specjalnie wyznaczonym sektorze, bilet dla dziecka do 13. roku życia kosztuje jedynie 5 zł!

Odbiór wejściówek dla posiadaczy karnetów

Osoby posiadające karnety na mecze LOTOSU Trefla Gdańsk mogą odbierać darmowe wejściówki na spotkanie z Jastrzębskim Węglem.Sektory, w których przygotowane są miejsca dla posiadaczy karnetów to G1, A6, A5, A2, A1, B2. Bilety można pobierać na swoim koncie na trefl.kupbilety.pl oraz w kasach ERGO ARENY.

Bilety można kupować przez internet na trefl.kupbilety.pl, a także w kasach ERGO ARENY i punktach partnerskich – Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot, Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART oraz kilkudziesięciu salonikach Kolporter na terenie województwa pomorskiego. W przypadku problemów wszelkiej pomocy udzieli pani Kinga Rydzkowska (k.rydzkowska@lotostrefl.pl, 509 925 105).

Czas

(sobota) 14:45 - 16:45

Lokalizacja

Gdynia Arena

Kazimierza Górskiego 8, 81-980 Gdynia

Dodaj do kalendarza 2016-02-20 14:45:00 2016-02-20 16:45:00 Gdynia Arena Kazimierza Górskiego 8, 81-980 Gdynia Organizer true DD/MM/YYYY