Kwiecień, 2019

28kwi

VII Gdyński Maraton Zumby11:00 - 14:00

Szczegóły wydarzenia

Gdyński Dzień Zumby na stałe zagościł w kalendarzu entuzjastów sportowego stylu życia. Już w kwietniu czeka nas kolejna edycja najbardziej radosnego wydarzenia! Zapiszcie tę datę w kalendarzu – będzie się działo! Wstęp wolny.

Jak zwykle, uczestników imprezy ze sceny zagrzewać będzie najpopularniejsi instruktorzy z Trójmiasta i okolic, którzy wprowadzą zgromadzonych w fantastyczny, „zumbowy” nastrój i wycisną z nich siódme poty. Świetne samopoczucie i spalone kalorie – gwarantowane!

W trakcie tanecznego maratonu przeprowadzona zostanie zbiórka dla Artura. Kiedy jego synek miał 11 miesięcy u Artura zdiagnozowano guza mózgu – glejak wielopostaciowy o najwyższym (IV) stopniu złośliwości. Po operacji usłyszał wyrok – pół roku do dwóch lat życia, to całkowicie wywróciło jego świat do góry nogami. Tymczasem minął już ponad rok od operacji i standardowa terapia – radio i chemioterapia dobiegły już końca. Metody leczenia w Polsce się wyczerpały a lekarze rozkładają ręce i każą czekać…

Organizatorzy nie zamierzają jednak czekać i wspierają go w każdej możliwej inicjatywie, aby zbierać fundusze na dalsze leczenie za granicą, które może przedłużyć życie Artura o wiele lat. Zatem walka trwa dalej! Liczy się każda złotówka!

Więcej o VII Gdyńskim Maratonie Zumby przeczytacie na facebookowej stronie wydarzenia.

Czas

(niedziela) 11:00 - 14:00

Lokalizacja

Hala Gier Gdyńskiego Centrum Sportu

Gdynia, Olimpijska 5

Dodaj do kalendarza 2019-04-28 11:00:00 2019-04-28 14:00:00 Hala Gier Gdyńskiego Centrum Sportu Gdynia, Olimpijska 5 Organizer true DD/MM/YYYY