Sprawdź swój rower przed startem!

Spider Suspensions będzie z Wami w podczas Mistrzostw Polski XCM 7R CST MTB Gdynia Maratonu 2019. Jeśli macie problem z rowerami, regulacją lub zawieszeniem, zapraszamy na stoisko zlokalizowane w miasteczku zawodów! 

O NAS
Nasz zespół to kilka osób, które połączyła ogromna pasja do rowerów, jazdy oraz szeroko rozumianej „wolności”. Wierzymy, że właśnie dzięki naszej pasji i wieloletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, jak sprostać Twoim oczekiwaniom.

SERWIS
Specjalizujemy się w sprzedaży, serwisie zawieszenia rowerowego oraz kompleksowej naprawie rowerów. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług – od drobnych regulacji, przez renowacje i rozbiórkę całych rowerów  czy specjalistyczny serwis zawieszeń.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marek Xfusion, Rock Shox, Fox, RST, Manitou, Marzocchi, Cannondale,  Suntour.

NASZ CEL – TWOJA SATYSFAKCJA
Uważamy, że wysiłek, który wkładamy w serwis, bezpośrednio przekłada się na jakość Twojej jazdy. I właśnie dlatego serwis Twojego sprzętu odbywa się nie tylko przy użyciu profesjonalnych narzędzi,  oryginalnych materiałów, ale też z naszym pełnym zaangażowaniem.

ZAWSZE DO PERFEKCJI
Współpraca z najlepszymi zawodnikami (CST 7rMTB Team, JBG2, Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team, Anna Sadowska, Katarzyna Solus-Miśkowicz) wymaga znajomości najnowszych rozwiązań, technologii i sprzętu. Cały czas się doszkalamy i podnosimy swoje kwalifikacje. Jesteśmy certyfikowanymi serwisantami, posiadamy licencje sędziowskie oraz licencje mechanika UCI.

KOMPLEKSOWO I FACHOWO
Prowadzimy szkolenia merytoryczne i techniczne dla pracowników serwisów, sprzedawców i zawodników. Wyszkoliliśmy kilkadziesiąt osób z zakresu specjalistycznego serwisu amortyzatorów oraz szeroko pojętej mechaniki rowerowej.
Oferujemy szkolenia na poziomie: podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

JESTEŚMY TAM GDZIE TY
Przyjmujemy zlecenia z całego świata. Pracujemy dla Ciebie według najwyższych standardów jakości. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla Ciebie Twój sprzęt, dlatego też, poza tradycyjnymi formami kontaktu, udostępniamy Ci również elektroniczną platformę, dzięki której możesz na bieżąco śledzić stan naprawy. Współpracujemy także z siecią punktów w Polsce, by maksymalnie ułatwić Ci dostawę sprzętu.

ZADBAJ O SPRZĘT
Sprawdź nas, zleć serwis i ciesz się jazdą!