Napój Tranquini® w każdym pakiecie startowym

W każdym pakiecie startowym dorosłego uczestnika głównych zawodów MTB Gdynia Maratonu otrzymacie napój relaksacyjny Tranquini®!

Tranquini® Positively Relaxed to napój relaksacyjny dostępny już w ponad 42 krajach świata w 6 wariantach smakowych. Tranquini® zawiera unikalną mieszankę ekstraktów z lawendy, melisy i rumianku oraz wyciąg z teaniny z zielonej herbaty, wzbogacony został także o witaminę B12. Aktywne składniki naszego napoju funkcjonalnego skutecznie zmniejszają stres oraz uczucie niepokoju bez efektu senności, wspomagając jednocześnie koncentrację i rozjaśniając umysł.

Produkty Tranquini (wszystkie zawierają: ekstrakty z lawendy, melisy i rumianku, wyciąg z L- teaniny z zielonej herbaty, witaminę B12).

Tranquini 1

TRANQUINI SPARKLING

Jeśli masz w głowie mętlik, to najwyższa pora zrobić z tym porządek. Pozwól sobie na odstresowanie z delikatnymi bąbelkami, a dobre rzeczy same się przydarzą. Tranquini sparkling jest dostępne w smakach: mixed berries, green tea twist, ginger-lemongrass, cherry, hops and malted barley, apple cherry i hibiscus.

TRANQUINI STILL DRINK

Czasem nie chcemy nic więcej, tylko gładko przejść przez dzień. Dlatego na bazie naszych ulubione smaków tranquini sparkling stworzyliśmy linię napojów niegazowanych.teraz możesz przeżyć dzień bez zbędnych turbulencji. Chwyć butelkę i ruszaj bez stresu do sukcesu. Tranquini still drink występuje w smakach: mixed berries, green tea twist, ginger lemongrass.

TRANQUINI WATER + JUICE

Nie ma nic gorszego niż niedostateczne nawodnienie organizmu w ciężki dzień. W takich chwilach odstresuj się z tranquini water+juice. Ta naturalna woda mineralna zawiera ziołową mieszankę z dodatkiem teaniny z zielonej herbaty oraz naturalne soki o obniżonej zawartości cukru. Teraz możesz się zrelaksować jednocześnie zachowując świeżość umysłu. Następnym razem, kiedy będziesz mieć mętlik w głowie, chwyć schłodzoną butelkę tranquini water + juice i spójrz na świat pozytywnie. Tranquini water + juice występuje w smakach: lemon mint, apple cherry, passion fruit, cherry oraz apple mint.

Tranquini 2

Więcej na temat produktów Tranquini znajdziecie na stronie internetowej oraz Facebooku.