ZOO Karina jedzie z nami!

Nie jest tajemnicą, że trasa Mistrzostw Polski XCM 7R CST MTB Gdynia Maratonu przebiega przy schronisku dla bezdomnych zwierząt Ciapkowo. Pasjonaci kolarstwa górskiego będą mogli wspomóc czworonogi dzięki akcji organizowanej przez ZOO Karina, a sama firma przekaże dla psiaków około 750 kg karmy premium. 

Na terenie zawodów znajdować się będzie namiot ZOO Karina, w którym można będzie dokonać zakupu karmy/cegiełki za symboliczne 5 zł, a także założyć kartę członkowską sklepu. Datki wrzucane będą do schroniskowej skarbonki, które wraz z zakupioną przez zawodników karmą zostaną przekazane do Ciapkowa. Najmłodsi pomagający mogą liczyć na baloniki, które wręczy firmowa maskotka!  

To już „drugi raz” ZOO Kariny podczas gdyńskiej imprezy. W zeszłym roku prowadzona była zbiórka jedzenia, koców a także wszelkich akcesoriów pielęgnacyjnych i zabawek, które już dzień po imprezie trafiły do potrzebujących zwierzaków. Dzięki współpracy z największą siecią sklepów zoologicznych na Pomorzu – ZOO Karina, w towarzystwie ówczesnego dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu Marka Łucyka oraz dyrektor firmy Kariny Wojtyłko przekazano na rzecz schroniska dwie palety suchej wysokojakościowej karmy. Łącznie do zwierząt trafiło niemal 900 kg pożywienia!

Warto również dodać, że ZOO Karina jest sponsorem strategicznym Drugiego Charytatywnego Piłkarskiego Meczu o „Psią Krew”, który już 15 września o godzinie 12 na Stadionie Narodowym Rugby. Osiem godzin później w Gdynia Arenie odbędzie się Charytatywna Gala Stand-up Comedy z udziałem śmietanki polskiej sceny stand-upowej. Bilety do kupienia na portalach kupbilecik.pl oraz na biletyna.pl. Charytatywna Gala Stand-up Comedy to wydarzenie dla osób pełnoletnich, ale na Narodowy Stadion Rugby zapraszamy wszystkich chętnych! 

Dochód z imprezy przeznaczony będzie na pomoc schroniskom dla bezdomnych psów i kotów w całej Polsce. W ubiegłym roku, dzięki spotkaniu piłkarskiemu oraz Charytatywnej Gali Stand-up Comedy udało się zebrać aż ponad 160 000 zł!