Warsztat: „Komunikacja pokojowa = komunikacja empatyczna = komunikacja bez przemocy”

W dniach 15 lutego 2018 r. (I część) oraz 22 lutego 2018 r. (II część) o godz. 10:45 w Gdyńskim Centrum Sportu odbędzie się warsztat pt.: „Komunikacja pokojowa = komunikacja empatyczna = komunikacja bez przemocy”.

Warsztat odbędzie się po skróconych zajęciach „Mama, Tata i Ja. Z myślą o Maluszkach zajęcia zostaną skrócone, aby umożliwić Rodzicom wysłuchanie całości wykładu.

Spotkanie zostało podzielone na dwie części. Warsztat będzie obejmował zagadnienia dot. komunikacji pokojowej, czyli sposobu komunikacji zwanego językiem serca, za pomocą którego uczy się człowiek nazywać swoje uczucia i dąży do zaspokojenia potrzeb bez osądzania i żądań wobec innych osób.

Metoda opracowana przez dr Marshalla Rosenberga, aktualnie rozpowszechniana przez Center for Nonviolent Communication (CNVC) na całym świecie. Wykorzystywana zarówno w rozwiązywaniu globalnych konfliktów międzykulturowych, jak i w miejscu pracy, placówkach edukacyjnych oraz w rodzinach.

Warsztat zostanie przeprowadzony przez p. Joannę Wojniusz, która jest praktykiem komunikacji empatycznej oraz Mamą dwóch Córeczek na co dzień wdrażającą zasady komunikacji pokojowej.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! 

Z myślą o osobach aktywnych zawodowo warsztat zostanie przeprowadzony również w godzinach popołudniowo – wieczornych w innym terminie.