Naucz się masażu Shantala

Już w najbliższy wtorek (27 marca) o godz. 18:15 odbędą się cykliczne warsztaty „Świadome Rodzicielstwo”. Głównym tematem spotkania w sali fitness GCS będzie, stworzony z myślą o niemowlakach, masaż Shantala. To już druga odsłona warsztatów organizowanych w ramach „Gdyńskiego Poruszenia”.

Cykliczne spotkania „Świadome Rodzicielstwo” odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca – od lutego do czerwca. Tym razem, tematem wydarzenia będzie, pochodzący z Indii, masaż Shantala. To starożytna technika stworzona z myślą o niemowlętach i dzieciach. Masaż uspokaja i uodparnia maluchy na stres, a także pomaga rodzicom nawiązać bliższą więź ze swoją pociechą. Dorośli poznają granice możliwości dziecka oraz przekazują mu komunikat, że jest ono w pełni bezpieczne i akceptowane.

Warsztaty odbędą się o godzinie 18:15 (po skróconych zajęciach dla kobiet w ciąży) w sali fitness Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9. Spotkanie poprowadzi Anna Hildebrandt, na co dzień prowadząca szkołę rodzenia: „Rodzice bez obaw”. Zapraszamy wszystkich zainteresowany podaną tematyką. Zalecane jest zabranie ze sobą obuwia zamiennego. Spotkanie potrwa 45 minut.

Tematyka kolejnych warsztatów:
24.04 Praktycznie o porodzie – prawa kobiet w czasie porodu i pierwszych tygodniach po porodzie
29.05 Poznaj potrzeby noworodka i sposoby ich zaspokajania
26.06 Wychowanie w nurcie „Rodzicielska Bliskość”