Warsztat: „Rozwijanie integracji sensorycznej”

Warsztat w ramach zajęć „Mama, Tata  i Ja” odbędzie się w czwartek 19 kwietnia o godzinie 10 w Gdyńskim Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9. Kurs będzie miał charakter praktyczny. Rodzice wraz z dziećmi będą uczestniczyć w nim aktywnie – pod okiem wykwalifikowanej instruktorki.

Czwartkowe zajęcia będą kontynuacją warsztatu pt. „Integracja sensoryczna – podstawy”, który odbył się przed miesiącem. Nie oznacza to jednak, że w wydarzeniu mogą wziąć udział jedynie osoby obecne na poprzednich zajęciach. Drzwi otwarte są dla wszystkich chętnych. 

Podczas warsztatu zostaną zaprezentowane metody i zabawy w szczególności rozwijające zmysł dotyku, równowagi/przedsionkowy oraz propriocepcji/pozycji ciała, a także elementy metody ruchu rozwijającego, który został stworzony przez fizjoterapeutkę Weronikę Sherborne. Współpraca powyższych zmysłów oraz ich odpowiednie stymulowanie gwarantuje prawidłowy rozwój dziecka.

Nie zwlekaj, dołącz do nas i dowiedz się, jak możesz ułatwić start swemu dziecku. Wymagania: strój sportowy, kocyk/duży ręcznik, woda oraz dobry humor.