Warsztat: „Sprawność mięśni dna miednicy jako nieodłączny element zdrowia”

Warsztat odbędzie się we wtorek 10 kwietnia o godzinie 18:15 w Gdyńskim Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9 (sala fitness). W wydarzeniu może wziąć udział każda kobieta bez względu na wiek, kondycję czy stan fizjologiczny (kobiety w ciąży również mile widziane).

Warsztat będzie składał się z części teoretycznej oraz praktycznej. Przewidziano również przerwę, podczas której będzie można wymienić się doświadczeniem i spostrzeżeniami, a także uzyskać profesjonalne porady.

Część teoretyczna będzie obejmowała treści związane z lokalizacją, budową, dysfunkcjami itp. omawianej partii mięśni. Natomiast część praktyczna będzie polegała na umiejętnym zlokalizowaniu oraz efektywnym treningu mięśni dna miednicy.

Warsztat zostanie przeprowadzony przez Katarzynę Wojterę – specjalistkę ćwiczeń mięśni dna miednicy, na co dzień pracującą z kobietami w różnym wieku. Jeżeli nie jesteś pewna czy prawidłowo ćwiczysz mięśnie dna miednicy lub chciałabyś zacząć, ale nie wiesz jak – ten warsztat jest przeznaczony właśnie dla Ciebie! Dowiesz się, jak ćwiczyć poszczególne partie mięśni oraz nauczysz się prawidłowego oddechu, który warunkuje prawidłowe funkcjonowanie organizmu.