Halowa Piłka Nożna Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

W dniu 7 lutego 2017 r. na Hali Gier GCS po raz pierwszy w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych mogliśmy oglądać dziewczęta grające w piłkę nożną, podczas Mistrzostw Gdyni w Futsalu.

Bardzo miło zaskoczyła nas bardzo wysoka frekwencja wśród pań ponieważ do zawodów przystąpiło aż 8 reprezentacji.
System rozgrywek został dostosowany do liczby grających i zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Oto wyniki poszczególnych spotkań:

mecz o I miejsce – GLA – I ALO – 2:0

Mistrzem Gdyni w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt została reprezentacja Gdyńskiego Liceum Autorskiego, drugie miejsce wywalczyły dziewczęta z I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego, a trzecie drużyna z X LO.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w turniejach półfinałowym i finałowym podczas rozgrywek wojewódzkich.