Partnerzy projektu Move up z wizytą w Pradze!

Move up grupaKlub sportowy Beachklub Ladvi z.s. był gospodarzem trzeciego spotkania partnerów międzynarodowego projektu Move up to be healthy and happy, które odbyło się dniach 29 – 30 maja br. w Pradze. W spotkaniu udział wzięły wszystkie instytucje partnerskie z miast takich jak Gdynia, Forte dei Marmi, Lousada, Aghiresu, Londyn i Praga a tematem przewodnim było omówienie zaawansowania prac nad realizacją wspólnego przedsięwzięcia. Każdy z partnerów zaprezentował stopień wykonania zaplanowanych działań w swym mieście, przedstawił spostrzeżenia oraz uwagi a także podzielił się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Partnerzy mieli ogromny zaszczyt poznać burmistrza dzielnicy Praga 8, Pana Romana Petrus, który z wielkim zaangażowaniem opowiedział o działalności swojej instytucji a także przybliżył historię zabytkowego budynku, w którym mieści się jego urząd.

 Majowe spotkanie nie odbyło się bez akcentu sportowego – gospodarz przygotował dla uczestników kilka atrakcji, w tym pływanie kajakami przez Wełtawę czy gra w siatkówkę plażową. Był to fantastyczny sposób na rozruszanie kości ale także integrację zespołu.

 Kolejne i jednocześnie ostatnie spotkanie partnerów zaplanowane zostało na IV kwartał roku a odbędzie się w portugalskim miasteczku Lousada. Do tego czasu wszyscy partnerzy prężnie działać będą na rzecz wdrażania idei projektu „Ruszaj się, aby być zdrowym i szczęśliwym”.

[Not a valid template]

Aktualności