Aktywności wg dzielnic

Harmonogram zajęć Gdyńskiego Poruszenia z podziałem na dzielnicę
Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina i czas trwania Miejsce Dzielnica
Joga czwartki 18:15-19:15 Dom Sąsiedzki (ul. Chylońska 237) Cisowa 
Pilates dla seniora środy 11.30-12.30 Dom Sąsiedzki (ul. Chylońska 237) Cisowa 
Zumba dla dzieci czwartki 17:00-18:00 Dom Sąsiedzki (ul. Chylońska 237) Cisowa 
Joga dla seniora soboty 17:00-18:00 Szkoła Podstawowa nr 48 (ul. Jowisza 60) Chwarzno-Wiczlino
Pilates  soboty 16:00-17:00 Szkoła Podstawowa nr 48 (ul. Jowisza 60) Chwarzno-Wiczlino
Joga dla seniora  poniedziałki 19.00-20.00 Korytarz Szkoły Podstawowej nr 52/Gimnazjum nr 4 (ul. Okrzei 6)  Grabówek 
Pilates środy 19.00-20.00 Korytarz Szkoły Podstawowej nr 52/Gimnazjum nr 4 (ul. Okrzei 6)  Grabówek 
Zumba wtorki 19.00-20.00 Szkoła Podstawowa nr 52/Gimnazjum nr 4 (ul. Okrzei 6)  Grabówek 
Nordic walking środy 18:30-19.30 przy Contrast Cafe Kamienna Góra
Pilates dla seniora wtorki 17:30-18:30 Zespół Szkół nr 4 (Chwaszczyńska 26) Karwiny
Zumba dla dzieci piątki 17:00-18:00 Zespół Szkół nr 4 (Chwaszczyńska 26) Karwiny
Zumbo-aerobic poniedziałki 19.00-20.00 Zespół Szkół nr 4 (Chwaszczyńska 26) Karwiny
„Mama Tata i Ja” czwartki 10.00-11.00 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Dziecko i jego świat” niedziele 17.00-18.00 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Fitness dla seniora poniedziałki 10.00-11.00 Hala Lekkoatletyczna GCS Mały Kack
Indoor cycling środy 16:30-17:30 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Indoor cycling piątki 19.00-20.00 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Joga  wtorki 18.00-19.00 Hala Lekkoatletyczna GCS Mały Kack
Joga dla seniora wtorki 16:00-17:00 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Pilates  poniedziałki 18.00-19.00 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Pilates  poniedziałki 19.00-20.00 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Pilates dla seniora środy 9.00-10.00 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Pilates dla seniora środy 10.00-11.00 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Zajęcia dla kobiet w ciąży wtorki 17:30-18:30 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Zajęcia sportowe dla niepełnosprawnych ruchowo niedziele 13.00-14.00 Hala Lekkoatletyczna GCS Mały Kack
Zumba  środy 17:45-18:45 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Zumba dla dzieci soboty 9.30-13.00 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Zumba dla seniora soboty 10.30-11.30 Hala Lekkoatletyczna GCS (sala fitness) Mały Kack
Joga dla seniora środy 19:30-20.30 Szkoła Podstawowa nr 39 (ul. Unruga 88) Obłuże
Pilates środy 17:30-18:30 Szkoła Podstawowa nr 39 (ul. Unruga 88) Obłuże
Zumba dla dzieci środy 18:30-19.30 Szkoła Podstawowa nr 39 (ul. Unruga 88) Obłuże
Joga   wstrzymane do zakończenia remontu Dom Sąsiedzki (ul. Śmidowicza 49)  Oksywie
Pilates dla seniora   wstrzymane do zakończenia remontu Dom Sąsiedzki (ul. Śmidowicza 49)  Oksywie
Zumba   wstrzymane do zakończenia remontu Dom Sąsiedzki (ul. Śmidowicza 49)  Oksywie
Taniec na wózkach piątki 17:00-18:00 Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni (ul. Orłowska 27/33) Orłowo