Joga

Potrzebujesz relaksu? Twoje ciało, umysł i duch nie współgrają ze sobą? Joga to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Udoskonalisz ciało, zrelaksujesz się, poznasz siebie.

Joga stanowi połączenie pracy ciała, umysłu i oddechu. Ruch i skorelowany z nim oddech prowadzą do istotnych zmian w ciele, które staje się stopniowo bardziej elastyczne i silne. Poprawia się zakres ruchu. Jednocześnie powoduje rozwój samokceptacji i szacunku do swych ograniczeń. Regularna praktyka jogi pomaga wyciszyć „bieg myśli” i dłużej skupić się na wykonywanych czynnościach.

Zabierz ze sobą dobry nastrój i matę do ćwiczeń.

Terminy i miejsca

  • WTORKI, 18.00-19.00, Mały Kack, Hala Lekkoatletyczna GCS
  • CZWARTKI, 18:15-19:15, Cisowa, Dom Sąsiedzki (ul. Chylońska 237) salka Szkoły Podstawowej nr 21 (ul. Chylońska 227) *czasowa zmiana lokalizacji z uwagi na remont obiektu
  • wstrzymane do zakończenia remontu, Oksywie, Dom Sąsiedzki (ul. Śmidowicza 49) 

Trener koordynator

Koordynator zajęc z zakresu jogi jest Elżbieta Kucharska.

Elżbieta Kucharska to dyplomowany instruktor hatha joga. Gdy kilkanaście lat temu po raz pierwszy zmierzyła się z pozycją psa z głową w dół nie przypuszczała, że asany jogi okażą się tak ważne w jej życiu. Ukończyła kurs instruktorski prowadzony przez profesora Janusza Szopę, co stało się dla niej początkiem intensywnej pracy i dalszego  rozwojou umiejętności pod okiem wielu wybitnych nauczycieli jogi.

Zajecia prowadzą również inni trenerzy według programu i wytycznych przygotowanych przez trenera koordynatora.