Nordic walking

Nordic Walking są idealnym sposobem by rozpocząć przygodę z aktywnością ruchową i – jeśli lubisz aktywność fizyczną na świeżym powietrzu to zajęcia dla ciebie. Dzięki uczestnictwu w Gdyńskiem Poruszeniu nauczysz się techniki Nordic Walking Basic. To program czterech spotkań, odbywający się cyklicznie przez cały rok, na którym poznać można od podszewki prawidłowy marsz z kijkami. Regularne marsze można kontynuować dołączając do grupy zaawansowanej, chodzącej już od 10 lat i biorącej udział w licznych zawodach w całej Polsce. Zajęcia wyróżniają się tym, że prowadzi ich dwóch instruktorów.

Zajęcia przeznaczone są dla… każdego! Dla kobiet, mężczyzn, młodszych i starszych. Wystarczy tylko wyjść z domu i stawić się punktualnie na zbiórkę. Nie masz kijków? Żaden problem. Zapewniamy możliwość darmowego korzystania z wypożyczalni. Przyjdź i weź ze sobą rodzinę i przyjaciół nauczymy Cię prawidłowo maszerować! 

Terminy i miejsca

  • ŚRODY, 18:30-19.30, Kamienna Góra przy Contrast Cafe

Trenerzy koordynatorzy

Zajecia Nordic walking w ramach Gdyńskiego Poruszenia koordynują Magdalena Szelezińska oraz Katarzyna Molendowska.

Magdalena Szelezińska od piętnastu lat intensywnie pracuję nad prawidłową kondycją fizyczną ludzi z grupy 55+ i nie tylko. Magister aktywności ruchowej o specjalizacji kinezygerontoprofilaktyk. Zajęcia prozdrowotne są jej pasja, którą rozwija każdego dnia. Przeszła z sukcesami liczne kursy i szkolenia. Jest jedną z prekursorką Nordic Walking w stopniu Trenerki. Praca jest jej pasją i sprawia jej ogromną przyjemność. Program treningowy w ramach Gdyńskiego Poruszenia tworzy w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 
Ci, którzy lubią spacery, bez wątpienia znajdą dla siebie miejsce na zajęciach Nordic Walking. „Nigdy nie nudzę się tym co robię, więc serdecznie zapraszam Was, abyście dołączyli do zdrowego stylu życia, który jest moim celem.” – tak sama zachęca do prowadzonych przez siebie zajęć.

Katarzyna Molendowska to absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Promocja Zdrowia. To Wieloletni instruktor, koordynator aqua aerobiku i Nordic Walking. Uczestniczka licznych międzynarodowych szkoleń. 

Zajecia mogą prowadzić również inni trenerzy według programu i wytycznych przygotowanych przez trenera koordynatora.