Zumba dla dzieci

Zajęcia dla wszystkich dzieci które lubią dobra zabawę i taniec. Układy opracowane specjalnie dla młodszych uczestników poprawiają kondycję fizyczną, koordynację ruchową oraz pozytywnie wpływają na ćwiczenie pamięci.

Program Zumba Kids przeznaczony jest dla wszystkich dzieci. Są to zajęcia taneczno- ruchowe z elementami zabaw tanecznych. Zajęcia te poprawiają pamięć i koncentrację uwagi, rozwijają kreatywność, dodają pewności siebie, uczą pracy zespołowej i utrzymują dzieci z dala od telewizorów.

Na Zumbę wystarczy wziąć ręcznik, wodę, wygodny strój, sportowe obuwie i pozytywne nastawienie. Należy dać sobie czas na zapamiętanie układów i odnaleźć radość w samej zabawie do muzyki.

Terminy i miejsca

  • ŚRODY, 18:30-19.30, Obłuże, Szkoła Podstawowa nr 39 (ul. Unruga 88)
  • CZWARTKI, 17:00-18:00, Cisowa, Dom Sąsiedzki (ul. Chylońska 237), korytarz Szkoły Podstawowej nr 21 (ul. Chylońska 227) *czasowa zmiana lokalizacji z uwagi na remont obiektu
  • PIĄTKI, 17:00-18:00, Karwiny, Zespół Szkół nr 4 (ul. Chwaszczyńska 26)
  • SOBOTY, 9.30-10.30, Mały Kack, Hala Lekkoatletyczna GCS, sala fitness (ul. Olimpijska 5)
     

Trener koordynator

Zajecia Zmuby w ramach Gdyńskiego Poruszenia koordynuje Monika Tran Van.

Z zawodu jest pedagogiem specjalnym, instruktorką Zumba® Fitness, Zumba Kids & Kids Junior®, Zumba Gold®, instruktorką Fitness. Monika od dziecka jest związana z tańcem i muzyką. Już jako sześciolatka rozpoczęła swoją taneczną przygodę, trenując taniec towarzyski i jeżdżąc na liczne zawody sportowe. Posiada klasę B w Tańcach Latynoamerykańskich.  Podczas studiów zupełnie przypadkowo poznała program Zumba Fitness, który oczarował ją tak bardzo, że postanowiła zrobić szkolenie i prowadzić zajęcia najpierw dla dorosłych, a następnie dla dzieci i seniorów. W międzyczasie pracowała jako instruktor tańca dla dzieci, wolontariuszka Akademii Przyszłości i świetlicy socjoterapeutycznej oraz wychowawca kolonijny na licznych wyjazdach dla dzieci. W 2015 roku założyła Mobilną Szkołę Tańca MTV Dance Fit, gdzie razem ze swoim zespołem prowadzi zajęcia taneczno- rozwojowe dla dzieci oraz Zumba Kids i Kids Junior  w Trójmieście, a w ramach „czasu wolnego” prowadzi zajęcia Zumba Fitness dla dorosłych i Zumba Gold dla seniorów. Zumba stała się jej wielką pasją i stylem życia. Uwielbia zarażać innych miłością do tańca. Prowadzi grupy od 2,5 do 100 lat ;). Taniec jest dla niej najlepszą metodą na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Uczestniczy w warsztatach tanecznych, szkoleniach z animacji dla dzieci oraz organizuje i uczestniczy w licznych maratonach Zumby.

Zajecia prowadzą również inni trenerzy według programu i wytycznych przygotowanych przez trenera koordynatora.