50 dni do Nocnego Biegu Świętojańskiego. Zapisy trwają!

Aktualności

Tylko 50 dni pozostało do wystrzału startera otwierającego Nocny Bieg Świętojański. 21 czerwca Gdynia ponownie stanie się areną wyjątkowej nocnej imprezy sportowej, która połączy pasjonatów biegania, miłośników marszu Nordic Walking oraz najmłodszych entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu. Przygotujcie się na fantastyczny klimat, rywalizację i niezapomnianą noc pełną emocji i biegowej energii. Rejestracja trwa.

  • 21 czerwca odbędzie się Nocny Bieg Świętojański
  • W ramach imprezy rozegrany zostanie bieg na 2024 metry, biegi dla dzieci i młodzieży, marsz Nordic Walking, bieg na 10 km
  • Rejestracja trwa

REJESTRACJA DO ZAWODÓW

Biegi dla dzieci i młodzieży – rozwijamy pasję od najmłodszych lat

Jako pierwsze na trasy ruszą dzieci i młodzież. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy biegi dostosowane do ich wieku. Bieg Malucha, Starszaka, Młodzika i Juniora będą doskonałą okazją aby rozwijać pasję do biegania od najwcześniejszych lat i inspirować zdrowy styl życia.

Bieg 2024 – każdy da radę

Jeżeli czujesz, że dystans 10 km jest jeszcze zbyt długi by go pokonać, zachęcamy do startu w biegu towarzyszącym, którego długość wynosi dokładnie 2024 metry. To doskonała opcja dla wszystkich zaczynających przygodę z tą formą aktywności ruchowej, chcących poczuć klimat nocnego sportowego święta.

Nordic Walking dla fanów maszerowania z kijami

Jeśli bieganie nie jest w twoim stylu, nie martw się. Możesz wystartować w marszu Nordic Walking. To doskonała alternatywa dla tych, którzy preferują spacer z kijami, a jednocześnie chcą aktywnie uczestniczyć w sportowym wydarzeniu. Ta forma aktywności pozwoli ci cieszyć się ruchem podczas magicznej atmosfery nocnej Gdyni.

Bieg główny na 10 km trasie

Wszystkich, którzy lubią wyzwania, zachęcamy do startu w biegu głównym na 10 km. Start i meta znajdować się będą na wysokości Polsat Plus Areny Gdynia, na ulicy Kazimierza Górskiego, a biegacze ruszą w świętojańską noc głównymi ulicami naszego miasta. Wystrzał startera zabrzmi w piątek, 21 czerwca, punktualnie o godzinie 23:59.

Treningi dla kobiet

Bezpłatne zajęcia dla kobiet będą doskonałą opcją, żeby nakreślić sobie cel, którym może być start w Biegu 2024, a może nawet na 10 km? Zapraszamy na cykliczne poniedziałkowe spotkania, które kierowane są przede wszystkim dla kobiet rozpoczynających przygodę z bieganiem. Jeżeli planujesz swój udział w naszych zawodach, a nie wiesz jak się do niego przygotować, przyjdź na grupowy trening. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 przy fontannie Parku Centralnego znajdującej się w okolicy dawnego obiektu Młodzieżowego Domu Kultury.

Rejestracja trwa – dołącz do nas

Nie czekaj do wiosny, już teraz zapisz się na Nocny Bieg Świętojański w Gdyni i weź udział w jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych tego roku w naszym mieście. Bądź częścią niepowtarzalnej nocy, która połączy pasję, rywalizację i radość z aktywności fizycznej.

Do zobaczenia 21 czerwca pod gwiazdami Gdyni.