Lodowisko

Gdyńskie lodowisko zlokalizowane jest na parkingu między halą sportowo-widowiskową Polsat Plus Areną Gdynia a Centrum Handlowym Riviera. Obiekt funkcjonuje 7 dni w tygodniu. W sezonie 2023/24 w godzinach od 8 do 21 w tygodniu roboczym, a w weekendy od 9 do 21. Od poniedziałku do piątku dostępnych będzie 5 wejść, a w sobotę i niedzielę 8. Wejściówki dostępne są do nabycia w kasie obiektu oraz na stronie www.bilety.gdyniasport.pl.

Lodowisko jest obiektem odkrytym z taflą o wymiarach 20 m x 30 m. Na terenie obiektu dostępne jest zaplecze socjale i sanitarne oraz punkt, w którym można wypożyczyć łyżwy, kaski oraz specjalne chodziki dla osób rozpoczynających swoją przygodą z tą dyscypliną. Dostępny jest również serwis umożliwiający naostrzenie stępionych łyżew. Jednorazowo na tafli może przebywać 120 osób.

Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: 8:00 – 21:00,

WEEKENDY: 9:00 – 21:00.

BILETY

CENNIK

GRAFIK

REGULAMIN

Uwaga!

Gdyńskie Centrum Sportu, mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa korzystającym z obiektu, zastrzega sobie prawo do zamknięcia lodowiska ze względu na złe warunki atmosferyczne, stan techniczny lub inne okoliczności. O swojej decyzji GCS poinformuje najpóźniej w dniu zamknięcia lodowiska, poprzez wywieszenie informacji przy wejściu na lodowisko oraz umieszczenie komunikatu na stronie www.gdyniasport.pl.

Kontakt

W przypadku pytań w sprawie działania lodowiska, grafiku oraz wstępu uczniów szkół prosimy o kontakt mailowy lub pod numerem telefonicznym:

Lodowisko miejskie
ul. Kazimierza Górskiego, Gdynia, parking pomiędzy halą Gdynia Arena a CH Riviera
tel.: 785-174-766
e-mail: lodowisko@gdyniasport.pl

Aktualności

 

grafika karty mieszkańca