Aktywne ferie zimowe w Gdyni

Aktualności

Już niedługo ruszają zimowe ferie, które na Pomorzu potrwają od 14 do 27 lutego. W tym czasie w Gdyni nie zabraknie atrakcyjnej oferty sportowo-rekreacyjnej, w której każdy chętny znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy propozycje zajęć, które organizowane są przez kluby oraz aktywnie działające w naszym mieście firmy i stowarzyszenia.

Ferie to czas odpoczynku, ale od ruchu nie warto robić sobie wolnego, szczególnie w tak trudnym czasie, w którym przyszło nam funkcjonować – mówi Paweł Brutel, zastępca dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu.

  • Eksperymentalne ferie? Dlaczego nie

Centrum Nauki Experyment zaprasza na feerie pełne experymentów. W bogatej ofercie będą slajmy, chemiczne podróże, rozwiązywanie zagadki skarbu faraona i wiele więcej. Zajęcia wystartowały zgodnie z początkiem ferii zimowych w Polsce, czyli już 15 stycznia, ale potrwają do ich końca, czyli do 27 lutego. Na eksperymentalne ferie można przychodzić siedem dni w tygodniu.

SPRAWDŹ OFERTĘ FERII ZIMOWYCH W CENTRUM NAUKI EKSPERYMENT

  • Ferie Bardzo Terenowe 2022

Kolibki Adventure Park Gdynia organizuje dla dzieci i młodzieży które nie mogą usiedzieć w jednym miejscu i tych, które stale szukają nowych wyzwań Ferie Bardzo Terenowe w Adventure Parku. Oferta skierowana jest dla osób w wieku od 8 do 14 lat. Na każdy dzień ferii zaplanowano inną dawkę emocji i wyzwań. Uczestnicy wezmą udział w pięciu tematycznie zorganizowanych przygodowych dniach: od Zimowego Wprowadzenia, poprzez Przygodę Na Wysokości, Dzień Szaleństw oraz Orientacje w Terenie, wypełniając Misją Survival na koniec.

Każdy dzień obfitować będzie w mnóstwo atrakcji, które dostarczą wiele emocji i wyzwań, a także trochę nauki.

SPRAWDŹ OFERTĘ FERII ZIMOWYCH W KOLIBKI ADVENTURE PARK

  • Aktywne Ferie w Gdyni z SharksTravel

Gry i zabawy logiczne, wyjście na lodowisko, zajęcia z robotyki, aktywności na świeżym powietrzu, podczas których uczestnicy będą lepić śnieżne figury to oferta biura Sharks Travel z Gdyni, przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

SPRAWDŹ OFERTĘ FERII ZIMOWYCH Z SHARKS TRAVEL

  • Zimowe zgrupowanie z UKS OPTY Jutsu Sport

Półkolonie odbywać się będą w dniach 4-18 lutego w godzinach 9:00-16:00.

W ramach programu organizator zapewni uczestnikom między innymi zajęcia sportowe w terenie, zajęcia sportowe judo oraz gry i zabawy sportowe, zajęcia w Jump City czy na ściance wspinaczkowej Murall. Zaplanowano również kinotekę, wyjście na kręgle, a przy dobrych warunkach śniegowych wyjazd na narty do Trzepowa.

SPRAWDŹ OFERTĘ FERII ZIMOWYCH Z UKS OPTY

  • Multisportowe półkolonie zimowe z Bałtykiem

Dziewczynki i chłopcy z roczników 2007-2015 będą mogli wziąć udział w Multisportowych półkoloniach zimowych z Bałtykiem. Półkolonie będą trwać w godzinach 7:45-16:15. W ramach zajęć uczestnicy będą mogli podszkolić swoje piłkarskie umiejętności, wziąć udział w zajęciach z gimnastyki i w grach zespołowych. W planach będzie również wizyta na lodowisku i na kręgielni. Pomiędzy aktywnościami w terenie dzieci będą mogły rozegrać mecze na Play Station, zagrać w kalambury czy obejrzeć filmy o gwiazdach piłki nożnej.

SPRAWDŹ OFERTĘ FERII ZIMOWYCH Z BAŁTYKIEM

  • Zajęcia sportowo-rekreacyjne z AP KP Gdynia

Akademia Piłkarska KP Gdynia zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na aktywne ferie, podczas których na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu odbywać się będą zajęcia sportowo-rekreacyjne. Oprócz treningów dla uczestników zaplanowano wizytę na kręgielni, w Airspace, Zoltarze, Amazonii czy wyjście do kina.

SPRAWDŹ OFERTĘ FERII ZIMOWYCH Z AP KP GDYNIA

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiczną i fakt, że „Ferie na sportowo” odbywające w się w Hali Gier na zamkniętej przestrzeni Gdyńskie Centrum Sportu zostało zmuszone do wstrzymania organizacji tradycyjnych bezpłatnych aktywności. Na szczęście oferta jest na tyle bogata, że na nudę w okresie ferii zimowych w Gdyni narzekać nie będzie można.