Arka zwycięska w Gdyni

Aktualności

Arka odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie pokonując na Stadionie Miejskim w Gdyni ŁKS Łódź 2:1.

• Arka wygrała pierwsze spotkanie w Gdyni
  • Po dwóch meczach zespół Wojciecha Łobodzińskiego ma na koncie zwycięstwo i porażkę
  • Kolejny mecz na Stadionie Miejskim odbędzie się w piątek 9 sierpnia o 20.30

Kibice przybyli na stadion w poniedziałkowe popołudnie od początku meczu byli świadkami otwartej gry obydwu zespołów. Mecz rozpoczął się dynamicznie, a Arka szybko zdobyła przewagę dzięki trafieniu Marcjanika w 7. minucie. Obrońca gospodarzy skierował piłkę głową po udanym rozegraniu rzutu rożnego.

ŁKS odpowiedział w doliczonym czasie pierwszej połowy, kiedy do bramki Arki, również głową, trafił Louveau, wyrównując stan meczu.

Druga połowa przyniosła wiele emocji, a Arka konsekwentnie dążyła do zdobycia zwycięskiego gola. Łodzianie nie oddali w tej części gry celnego strzału, ale długo wydawało się, że wynik z pierwszej połowy utrzyma się również po końcowym gwizdku. Decydujący moment nadszedł jednak w 88. minucie, gdy po składnej akcji zespołu Skóra zdobył zwycięską bramkę, zapewniając swojej drużynie trzy punkty.

Mecz zgromadził na 6970 kibiców, którzy mogli cieszyć się zwycięskim występem swojej drużyny. Żółto-niebieskich czeka teraz wyjazd do Warszawy, gdzie w sobotę o 19.35 zagrają ze stołeczna Polonią. Kolejny mecz na Stadionie Miejskim odbędzie się w piątek 9 sierpnia o 20.30, zaś rywalem będzie Znicz Pruszków.

<br /><br />Nieustannie trwa sprzedaż karnetów, które umożliwiają obejrzenie wszystkich meczów domowych, w tym również ewentualnych spotkań Pucharu Polski. Karnetowicze mogą liczyć na atrakcyjne zniżki – aż 15% rabatu na zakupy w Oficjalnym Sklepie Arki Gdynia oraz możliwość zachowania preferencyjnych cen przy zakupie karnetu na kolejny sezon: