Bieg Niepodległości 2022: Zwiększamy limit uczestników!

Aktualności

Duże zainteresowanie tegorocznym Biegiem Niepodległości sprawiło, że specjalnie dla Was zwiększamy limit uczestników. W listopadzie na starcie będzie mogło stanąć nie – jak wstępnie planowaliśmy – 1500 osób, a o tysiąc więcej!

Już po dwóch tygodniach od uruchomienia zapisów do Biegu Niepodległości 2022 miejsc dla uczestników praktycznie nie ma. Z pierwotnej puli 1500, pozostało zaledwie 150. To oznacza, że na około miesiąc przed startem, lista uczestników zostałaby zamknięta.

By tego uniknąć i wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zwiększamy limit o kolejny tysiąc! Od teraz możecie swobodnie, bez obawy o to, czy zdążycie, zapisać się do biegu. Wpisowe wynosi 60 zł.

REJESTRACJA DO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

– Powrót po dwóch latach do gdyńskiego biegania w Święto Niepodległości będzie bardziej efektowny niż zakładaliśmy. Chętnych do uczestnictwa jest więcej niż przypuszczaliśmy, dlatego decydujemy się na zwiększenie limitu uczestników. Tak duże zainteresowanie to dla nas znakomita wiadomość – mówi Przemysław Dalecki, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu.

Na Wasze zgłoszenia i opłaty pakietów czekamy niezmiennie do 24 października. Tegoroczny bieg organizowany jest przez Gdyńskie Centrum Sportu.