Christmas Zumba Maraton 10 grudnia

Aktualności

Świąteczny klimat, energetyczna muzyka i wspólna taneczna zabawa ponownie zagoszczą w Gdyni. W środę, 10 grudnia, w godzinach 18:00–21:00 odbędzie się Christmas Zumba Maraton – wydarzenie, które co roku przyciąga miłośników ruchu, tańca i pozytywnej atmosfery.

Maraton, organizowany w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu, poprowadzą doświadczone instruktorki: Monika Tran Van (Czuj ruch – taniec i animacje), Dorota Kryspin, Kamila Grajkowska, Agnieszka Wykner oraz Emilia Pankowska. Każda z nich wniesie do wydarzenia własny styl i energię, tworząc wspólnie intensywny, pełen radości wieczór.

W programie przewidziano dwie godziny tanecznego treningu, a następnie godzinny stretching, pozwalający rozluźnić mięśnie po wzmożonym wysiłku. Na uczestników czeka również mały poczęstunek oraz strefa animacji dla dzieci.

Podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka środków na rehabilitację Pana Sebastiana Bieńko z Gdyni, dla którego organizowana była również akcja Pomocna Zumba vol. 6. Udział w maratonie będzie więc nie tylko formą aktywności fizycznej, lecz także okazją do wsparcia lokalnej inicjatywy pomocowej.

W wydarzeniu mogą brać udział zarówno osoby pełnoletnie, jak i niepełnoletnie, jednak uczestnicy poniżej 18. roku życia muszą pozostawać pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Obowiązuje obuwie na zmianę, a organizatorzy zachęcają do zadbania o odpowiedni strój sportowy z elementami nawiązującymi do świątecznego klimatu.

Christmas Zumba Maraton to propozycja dla wszystkich, którzy chcą połączyć świąteczną atmosferę z aktywnością fizyczną i dobrą zabawą. Wspólne tańce przy rytmach Zumby ponownie rozgrzeją Gdynię w zimowy wieczór.