Decathlon partnerem maja w „Do Pracy Jadę Rowerem”

Projekty rowerowe

Rowerową rywalizację uczestników projektu „Do Pracy Jadę Rowerem” w maju napędzi Decathlon. Partner gdyńskich projektów rowerowych przygotował specjalne nagrody, jakie będą mogli uzyskać uczestnicy obydwu rodzajów rywalizacji – Przejazdy i Kilometry, a także nagrodę specjalną w majowym konkursie dodatkowym.

Pogoda za oknem sprzyja kręceniu kilometrów na dwóch kółkach. Sprawdźmy zatem, co zrobić, aby uczestniczyć w rywalizacji?

KONKURS GŁÓWNY

 1. Rywalizacja DPJR Przejazdy3 Osoby, które zarejestrują się w aplikacji Decathlon GO w wydarzeniu DPJR i podadzą swój numer ID (z aplikacji Aktywne Miasta) oraz odnotują najwięcej przejazdów w maju (w przypadku równej liczby przejazdów liczy się liczba pokonanych km) otrzymują nagrody w postaci Voucherów do Decathlon:
  1. 1. miejsce Voucher o wartości 200 zł,
  2. 2. miejsce Voucher o wartości 100 zł,
  3. 3. miejsce Voucher o wartości 50 zł.
 2. Rywalizacja DPJR Kilometry3 Osoby, które zarejestrują się w aplikacji Decathlon GO w wydarzeniu DPJR i podadzą swój numer ID (z aplikacji Aktywne Miasta) oraz odnotują najwięcej kilometrów w maju otrzymują nagrody w postaci Voucherów do Decathlon
  1. 1. miejsce Voucher o wartości 200 zł,
  2. 2. miejsce Voucher o wartości 100 zł,
  3. 3. miejsce Voucher o wartości 50 zł.

KONKURS DODATKOWY

Aby wziąć udział w konkursie należy:

 1. Przejechać minimum 200 km w miesiącu maju.
 2. Zarejestrować się w aplikacji Decathlon GO w wydarzeniu DPJR i podać swój numer ID (z rywalizacji Aktywne Miasta).
 3. Do 26 maja wysłać na adres rowery@gdyniasport.pl zdjęcie z trasy dom – praca (jeśli na zdjęciu widoczna będzie osoba, konieczne jest przesłanie zgody na publikacje wizerunku).

Zdjęcia zostaną umieszczone w social media „Po Gdyni Jadę Rowerem”. Nagrodzone dodatkowymi upominkami do partnera zostanie 30 zdjęć z największą ilością polubień. Konkurs potrwa do 3 czerwca do godziny 10.00.

Wyzwanie przejazdy

Wyzwanie 200 km

Wyzwanie liczba kilometrów

logo decathlon

Wspólne kilometry z Decathlon Trójmiasto

Przypominamy, że partnerem projektów rowerowych Gdyńskiego Centrum Sportu w 2024 roku został Decathlon Trójmiasto. Oznacza to liczne wspólne akcje i atrakcje dla uczestników. Decathlon Trójmiasto to siła trzech sklepów w Aglomeracji Trójmiejskiej. Najbliższe sklepy Decathlon znajdują się w Rumi (Grunwaldzka 110) oraz Gdańsku (Obrońców Wybrzeża 1, Szczęśliwa 1).

Poza konkursem zapraszamy także na organizowane przez naszego partnera treningi rowerowe. Kolejne odbędą się w soboty – 11, 18 i 25 maja. Start o 9.00 z parkingu Gdyńskiego Centrum Sportu.

Podczas treningów należy pamiętać o podstawowym wyposażeniu, takim jak narzędzia, zapasowa dętka, naładowane lampki oraz niezwykle istotny kask. Odpowiednie nawodnienie podczas wysiłku oraz przekąski również warto mieć przy sobie, by cieszyć się treningiem w pełni komfortowo.

Każdy uczestnik bierze udział w treningach na własną odpowiedzialność, dlatego należy zachować szczególną ostrożność i stosować się do zaleceń instruktorów.

Zaplanowane trasy publikowane są przed każdym wydarzeniem na grupie Facebookowej MTB Decathlon Trójmiasto.

kolarze przed promem

Z rowerem do Szwecji

Przypominamy, że uczestnicy projektu „Do Pracy Jadę Rowerem” mają także możliwość wygrania 6 wyjazdów dla osób do Szwecji w ramach konkursu organizowanego z Rowerowym Potopem AZS. Zwycięzcy kwietniowej rywalizacji zostaną poinformowani w najbliższym tygodniu. Do walki o nagrody można dołączyć w każdej chwili. Więcej szczegółów TUTAJ.

plakat projektu