Dwa medale dla Dragonów podczas Pucharu Polskiego Związku Judo U13 w Kielcach

Aktualności

W niedzielę w Kielcach odbył się Puchar Polskiego Związku Judo U13, w którym zawodnicy UKS Akademii Judo Dragon pokazali swoją klasę, zdobywając 6. miejsce w klasyfikacji drużynowej spośród 79 klubów z całego kraju.

Złoty medal w kategorii do 60 kg wywalczył Marcin Pęgowski, który pewnie pokonał swojego rywala z klubu Ikizama Piaseczno. Srebrny medal zdobyła Kinga Janiszewska w kategorii do 33 kg, ulegając dopiero w finale zawodniczce z Warszawy.

Wysokie miejsca zajęli również: Jan Świecki (5. miejsce), Lena Kruza (5. miejsce), Franciszek Grzegorzyca (7. miejsce) i Wiktor Kurowski (7. miejsce).

Zawodnicy Dragona

Już w nadchodzący weekend zawodnicy UKS Akdaemii Judo Dragon będą walczyć w Mistrzostwach Polski Młodzików w Sochaczewie.