Dzień Dziecka w kinie samochodowym

Aktualności

Dzień Dziecka to czas wyjątkowy dla wszystkich naszych milusińskich. Z tej okazji zapraszamy rodziców, by wraz ze swoim dziećmi przyjechali do kina samochodowego. Już w niedzielę wszystkich czekają aż cztery specjalne seanse.

W tym roku 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka przypada w poniedziałek. W kinie samochodowym w Gdyni swoje święto dzieci będą obchodzić już w niedzielę. Z tej okazji zapraszamy dzieci, młodzież, ale również dorosłych – bo w każdym z nas jest przecież odrobina dziecka – na specjalne pokazy filmowe.

Co będzie grane?

O godzinie 12:00 rozpocznie się seans pod tytułem „Riko prawie bocian”. Jest to fantastyczna animacja dla najmłodszych, o przygodach wróbelka Riko, który marzy by być bocianem i dolecieć do Afryki. Historia o tym, że zawsze warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji, a pomogą nam w tym przyjaciele, na których zawsze możemy liczyć.

Nieustraszeni bracia Grimm” to drugi specjalny film wybrany na Dzień Dziecka w kinie samochodowym w Gdyni. Start o godz. 15:00. Ogromnym atutem filmu jest jego strona wizualna. W tej superprodukcji, rodem prosto z Hollywood, aż roi się od efektów specjalnych. A gdy do tego dodamy nazwiska takich aktorów jak Matt Damon, Monica Bellucci czy Heath Ledger – film na pewno trafi w gusta fanów baśniowego kina łączącego w sobie przygodę, komedię oraz elementy horroru.  

Na godz. 18:00 na parkingu przy Gdynia Arena, zaplanowaliśmy pokaz filmu „Munio: Strażnik Księżyca”. To magiczna historia dla dzieci pokazująca przemianę nieporadnego Munio, któremu przez przypadek zostają powierzone obowiązki strażnika księżyca. Francuska animacja przenosi nas do mitycznej krainy, w której siła przyjaźni, wielkie serce oraz spryt są najlepszymi sposobami by pokonać przeciwności losy.

Na koniec dnia o godz. 21:00 zaprezentujemy komedię przepełnioną pozytywną energią „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”. Śledzimy przygody Ajatashatru, który przyjeżdża do Paryża by zwiedzić… jeden z popularnych na całym świecie sklepów z meblami, rodem ze Szwecji i tu spotyka piękną Marie. Przez szalony zbieg okoliczności trafia do szafy i w ten sposób rozpoczyna się jego pełna przygód podróż po Europie.

Bilety

Parking przy Gdynia Arena może pomieścić nawet do 200 aut podczas jednego seansu. Wysokiej jakości obraz i dźwięk są gwarantem rozrywki na najwyższym poziomie. Bilety na pojedyncze seanse są w cenie: 30 zł z kartą mieszkańca i 45 zł pozostałe. Kwota dotyczy ceny za samochód osobowy. W aucie mogą przebywać maksymalnie dwie osoby dorosłe. W przypadku rodzin z dziećmi – do czterech osób.

Pełen repertuar Kina Samochodowego w Gdyni można znaleźć TUTAJ oraz na stronie kupbilecik.pl, gdzie prowadzona jest sprzedaż biletów.