Festyn Rodzinny w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie już w niedzielę

Aktualności

Zapraszamy na niedzielny Festyn Rodzinny w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie! Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca w godzinach 12:00-16:00 na polanie piknikowej za komisariatem Policji. Piknik organizują Rada Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino i Gdyńskie Centrum Sportu.

To wspaniałe wydarzenie, sfinansowane ze środków Budżetu Miasta Gdyni w ramach Budżetu Obywatelskiego, zapewni mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Na najmłodszych czekają dmuchane zjeżdżalnie, zamki i karuzela, a także liczne gry i zabawy, które dostarczą niezapomnianych wrażeń.

tata z synem na zabawce dmuchanej
fot. Marek Urbaniak

W ramach festynu odbędą się również pokazy straży pożarnej przygotowane przez OSP Wiczlino. Będzie to doskonała okazja, by z bliska zobaczyć nowoczesny wóz strażacki i poznać tajniki pracy strażaków.

Nie zabraknie także strefy wymiany sąsiedzkiej, gdzie każdy będzie mógł wystawić swoje domowe skarby na sprzedaż. To świetna okazja, by poznać bliżej swoich sąsiadów i nawiązać nowe znajomości.


fot. Marek Urbaniak

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy i spędzenia miłego dnia na świeżym powietrzu. Do zobaczenia 16 czerwca na polanie piknikowej w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie!