Gdyńskie Delfiny z kolejnymi trofeami

Aktualności

Zawodnicy Klubu Sportowego Delfin Gdynia wrócili z drugiej rundy Pomorskiej Ligi Pływackiej Juniorów i Młodzieżowców z workiem medali. Pływacy triumfowali indywidualnie oraz drużynowo. Impreza została rozegrana 26 maja w Gdańsku.

Nasz klub reprezentowała silna grupa zawodników w wieku 13-18 lat. Był to bardzo ważny dzień dla gdyńskiego klubu, ponieważ młodzi zawodnicy kolejny raz udowodnili, że są najlepsi w województwie pomorskim, a Delfin z wyraźną przewagą wygrał cały cykl w klasyfikacji w kategorii junior. Dodatkowo wśród młodzieżowców zdobyliśmy 3. miejsce – komentuje zadowolony trener Przemysław Czoków.

W dwóch rundach zawodów sportowcy Klubu Sportowego Delfin Gdynia zdobyli w sumie 80 medali, w tym 34 złotych, 30 srebrnych i 16 brązowych.

• Ignacy Ołownia – III miejsce w kategorii 16 lat,
  • AdamZdybel – I miejsce w kategorii 17-18 lat.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz rodzicom. To nasz wspólny sukces! Jesteśmy dumni z osiągnięć naszej drużyny i cieszymy się, że nasz klub, Delfin Gdynia, odnosi tak znakomite rezultaty. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i rozwój naszych utalentowanych pływaków – podsumowuje Czoków.