Kręć kilometry z „Do Pracy Jadę Rowerem” i wykręć wyjazd do Szwecji. Rowerowy Potop partnerem projektu

Projekty rowerowe

Jeśli jeszcze zastanawiałeś się czy warto wziąć udział rozpoczynającej się 8 kwietnia 13. edycji projektu „Do Pracy Jadę Rowerem”, dokładamy kolejny argument. Partnerem rywalizacji w bieżącym miesiącu został Rowerowy Potop AZS. Do wygrania będzie dodatkowo voucher uprawniający do uczestnictwa w jednym z wyjazdów rowerowych do Szwecji.

Partnerem rowerowej rywalizacji została wyjątkowa impreza – „Rowerowy Potop AZS”. Nagrodą specjalną będzie voucher uprawniający do uczestnictwa w jednym z wyjazdów rowerowych do Szwecji.

Dodatkowa kwietniowa motywacja

Zasady są wyjątkowo proste. Najlepsze 40 osób w kategorii „DPJR Kilometry” oraz „DPJR Przejazdy”, które pokona w kwietniu największą odległość, zostanie nagrodzone upominkami ufundowanymi przez Rowerowy Potop AZS i Gdyńskie Centrum Sportu. Osoby, które w okresie od kwietnia do czerwca odnotują miesiąc, w którym pokonają min. 170 km, automatycznie mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 6 voucherów na udział w Rowerowym Potopie AZS (3 dla kobiet i 3 dla mężczyzn). Szczegóły rywalizacji można znaleźć w opublikowanym poście:

Rowerowy Potop AZS – wydarzenie dla każdego

Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich rowerzystów, bez względu na poziom zaawansowania. Niezależnie od wybranego dystansu – czy wybierzesz 30 czy 120 km – czeka Cię dużo zwiedzania i dużo radości ze wspólnej rowerowej wyprawy. Bo choć razem, to każdy jedzie w swoim tempie!

Chcesz się wybrać na bezpieczną wyprawę a rower to Twój żywioł? Dołącz i poznaj nowe możliwości! Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich: dorosłych i dzieci, pasjonatów i początkujących.

plakat wydarzenia

Do Pracy Jadę Rowerem" ruszą pełną parą

Przypomnijmy, że kampania „Do Pracy Jadę Rowerem” to inicjatywa skierowana do mieszkańców Gdyni mająca na celu promowanie zdrowego trybu życia oraz wykorzystania na co dzień ekologicznych środków transportu. Skupiając się na pracownikach lokalnych podmiotów projekt zachęca do rywalizacji zarówno na poziomie indywidualnym, jak i firmowym, podkreślając przy tym wartość aktywności fizycznej i troski o środowisko.

Kampania potrwa od kwietnia do września 2024 roku. Udział w niej będą mogli użytkownicy rowerów, rowerów elektrycznych oraz hulajnóg. Aktywność uczestników rejestrowana jest za pomocą aplikacji „Aktywne Miasta". Nagrody przyznawane są indywidualnie i firmowo na podstawie aktywności uczestników, z podziałem na obie kategorie rywalizacji. Do rywalizacji dołączyć można w dowolnym momencie.

Do zabawy dołączyć można w dowolnym momencie. Szczegóły znaleźć można ma stronie www.gdyniasport.pl w zakładce projektu oraz na fanpejdżu „Po Gdyni Jadę Rowerem”.