Miesiąc do Nocnego Biegu Świętojańskiego

Aktualności

Finałowe odliczanie trwa! Już tylko miesiąc pozostał do startu w jednej z najbardziej charakterystycznych imprez sportowych w Gdyni – Nocnego Biegu Świętojańskiego. Zawody odbędą się w nocy z 21 na 22 czerwca. Do imprezy zgłosiło się już ponad 2000 uczestników. Główny dystans biegu wiódł będzie 10 km trasą atestowaną przez Polski Związek Lekkiej Atletyki trasie. W ramach imprezy odbędą się także starty dzieci i młodzieży oraz marsz Nordic Walking.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW

Finansowa Premia Górska na Witominie

W czerwcową noc biegacze zmierzą się z nową trasą, na której podobnie jak w latach ubiegłych, znajdować się będzie „Premia Górska”. W tym roku zlokalizowana zostanie ona na szczycie ulicy Małokackiej. Dla najszybszej kobiety i najszybszego mężczyzny, którzy ją pokonają przewidziano nagrody finansowe w wysokości 1000 zł. Będzie więc o co walczyć.

Nagrody pieniężne dla najszybszych

Gratyfikacje pieniężne otrzymają również pierwsze trójki w kategoriach męskich i żeńskich. Będzie to odpowiednio: 1500 zł za zajęcie I, 1000 zł za zajęcie II i 500 zł za zajęcie III miejsca. W kategoriach wiekowych biegu oraz marszu Nordic Walking zawodniczki i zawodnicy z miejsc I-III wyróżnieni zostaną pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Partnerów imprezy.

Medale dla wszystkich

Na szyi każdego, kto ukończy którykolwiek z dystansów, zawiśnie okazjonalny medal wchodzący w skład układanki naszego cyklu Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2024.

Rejestracja trwa

Do Nocnego Biegu Świętojańskiego można rejestrować się online do 10 czerwca do godziny 23:59. Po tym terminie zapisów będzie można dokonać w Biurze Zawodów, lecz liczba pakietów dostępna w tym dniu będzie ograniczona.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW