Mistrzowska UKS 7 Gdynia

Aktualności

W minioną niedzielę zakończyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych 14 lat. Fantastycznie spisały się zawodniczki i zawodnicy UKS 7 Gdynia, którzy zostali sklasyfikowani na 12 miejscu wśród 169 startujących klubów z całego kraju. Gdynianie zostali najlepszą drużyną z województwa pomorskiego.

Zawodnicy UKS 7 Gdynia podczas mistrzostw zdobyli trzy medale. Ignacy Ołownia został wicemistrzem Polski na 200 m stylem zmiennym. Sztafeta męska w składzie Olivier Hubiński, Krystaian Trepczyk, Mikołaj Spirewski i Ignacy Ołownia na dystansie 4x100 m stylem dowolnym wywalczyła brązowy medal, a po srebro na 4x100 m stylem zmiennym popłynęli Ignacy Ołownia, Mikołaj Spirewski, Olivier Hubiński i Krystian Trepczyk.