Nocny Bieg Świętojański. Zapraszamy początkujących biegaczy na start

Aktualności

Czy marzysz o ekscytującym wyzwaniu, które połączy pasję biegania z magiczną atmosferą letniej nocy? Jeśli tak, to przygotuj swoje buty i dołącz do Nocnego Biegu Świętojańskiego, który odbędzie się w Gdyni 21 czerwca! Bieg towarzyszący o długości dokładnie 2024 metrów będzie doskonałą opcją dla wszystkich zaczynających przygodę z tą formą aktywności ruchowej, którzy chcą poczuć klimat nocnego sportowego święta.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW

Zapraszamy początkujących

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, czy też masz już trochę doświadczenia, nasz bieg towarzyszący jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich sił i przeżycia niesamowitych emocji. Przebiegnięcie trasy o długości 2024 metrów zapewni wiele pozytywnych emocji i będzie idealnym momentem na rozpoczęcie zabawy z bieganiem.

Gdynia biega nocą

Bieg 2024 rozpocznie się o godzinie 22:30, co sprawi, że będziesz mógł cieszyć się urokami letniej nocy nad Bałtykiem biegnąc wśród migoczących świateł miasta. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć Gdynię z zupełnie innej perspektywy.

Dla kogo? Jak się zapisać?

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy biegania urodzeni przed 22 czerwca 2008 roku, którzy prawidłowo zarejestrowali się do biegu. Opłata startowa wynosi jedynie 20 złotych, a posiadacze Karty Mieszkańca mogą skorzystać z 10% zniżki! Nie zwlekaj – rejestracja jest otwarta do 10 czerwca przez Profil Zawodnika znajdujący się na naszej stronie internetowej.

Medal dla każdego

Pamiątkowy medal będzie doskonałą nagrodą za pokonanie trasy i udział w naszym wyjątkowym biegu. To nie tylko osiągnięcie sportowe, ale także symbol niezapomnianych chwil spędzonych w towarzystwie pasjonatów biegania.

Nie czekaj. Zapisz się już dziś i przygotuj się na niezapomnianą biegową przygodę na trasie 2024 metrów podczas Nocnego Biegu Świętojańskiego!

Treningi dla kobiet

Bezpłatne zajęcia dla kobiet będą doskonałą opcją, żeby nakreślić sobie cel, którym może być start w Biegu 2024. Zapraszamy na cykliczne poniedziałkowe spotkania, które kierowane są przede wszystkim dla kobiet rozpoczynających przygodę z bieganiem. Jeżeli planujesz swój udział w naszych zawodach, a nie wiesz jak się do niego przygotować, przyjdź na grupowy trening. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 przy fontannie Parku Centralnego znajdującej się w okolicy dawnego obiektu Młodzieżowego Domu Kultury.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW