Ostatni dzień zapisów do Nocnego Biegu Świętojańskiego!

Aktualności

To już ostatnie godziny, by zarejestrować się do tegorocznego Nocnego Biegu Świętojańskiego. Zapisy do zawodów kończą się dziś o godzinie 23:59. Na liście startowej Biegu Głównego na 10 km znajduje się niespełna dwa i pół tysiąca zawodników, w tym ubiegłoroczny zwycięzca Andrzej Rogiewicz. Do całej imprezy swój akces zgłosiło tysiąc osób więcej. Łącznie na listach startowych widnieje prawie trzy i pół tysiąca biegaczek i biegaczy z całego kraju.

  • Rejestracja do Nocnego Biegu Świętojańskiego zakończy się w dniu 10 czerwca, o godzinie 23:59
  • W ramach imprezy rozegrany zostanie bieg na 2024 metry, biegi dla dzieci i młodzieży, marsz Nordic Walking, bieg na 10 km
  • Każdy, kto ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal

DO KOŃCA REJESTRACJI DO NOCNEGO BIEGU ŚWIĘTOJAŃSKIEGO POZOSTAŁO

Do biegowego święta pozostały niecałe dwa tygodnie, a do zakończenia rejestracji godziny. Wszyscy, którzy nie zdecydowali się by wziąć udział w zawodach, na podjęcie decyzji mają czas do północy.

Po tym terminie elektroniczny formularz zgłoszeniowy zostanie zamknięty i do Nocnego Biegu Świętojańskiego będzie można zarejestrować się tylko i wyłącznie w biurze zawodów. Zlokalizowane będzie ono w Polsat Plus Arenie Gdynia, wyłącznie w dniu biegu 21 czerwca (piątek), w godzinach 14:00 – 23:30.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW

Tam ilość dostępnych pakietów startowych wynosić będzie 100 sztuk na Bieg Główny i marsz Nordic Walking łącznie. Na Bieg 2024 do kupienia zostanie 50 sztuk, a na biegi dziecięce i młodzieżowe 100 sztuk.

Przypomnijmy, że w ramach imprezy można zarejestrować się na:

  • Bieg 2024, którego długość wynosi dokładnie 2024 metry,
  • Bieg Główny, rozgrywany na atestowanej 10 km trasie,
  • Marsz Nordic Walking,
  • Biegi dziecięce i młodzieżowe, czyli: Biegu Malucha, Starszaka, Młodzika i Juniora.

Wszyscy, którzy ukończą którykolwiek z dystansów otrzymają pamiątkowy medal, na którym znajdzie się front Miejskich Hal Targowych mieszczących się przy ul. Wójta Radtkego w Gdyni. Medal ten będzie nawiązywał formą i treścią do pozostałych, które wchodzą w skład gdyńskiego cyklu.