Partnerzy Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlon

Aktualności

Żadna duża impreza nie jest możliwa bez współpracy z podmiotami trzymającymi kciuki oraz wspierającymi organizatorów i uczestników. To dzięki partnerom i sponsorom wydarzenia przygotowane dla zawodników pakiety oraz nagrody dla najlepszych są obfite. Poznajcie ich wszystkich.

Decathlon Trójmiasto

Decathlon Trójmiasto to siła trzech sklepów w Aglomeracji Trójmiejskiej - przede wszystkim chcemy zachęcić wszystkich do uprawiania razem z nami sportu. Organizujemy szereg darmowych treningów z różnych dyscyplin, bo chcemy poruszyć całe Trójmiasto. Nasze wewnętrzne motto to SPORT DLA WSZYSTKICH, WSZYSTKO DLA SPORTU.

Dzięki Decathlon Trójmiasto, tegorocznemu partnerowi tytularnemu zawodów, każdy zawodnik w swoim pakiecie otrzyma specjalną techniczną koszulkę.

DECATHLON

Grupa Pekazet

Operator Logistyczny Grupa Pekazet to lider na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

Działa w branży logistycznej od prawie 30 lat. Swoim partnerom dostarcza najwyższej jakości kompleksowe rozwiązania z zakresu przewozów kontenerowych, transportów specjalistycznych, ponadgabarytowych i logistyki portowej.

Profesjonalizm, wiarygodność, efektywność i relacje to wartości jakimi firma kieruje się w swojej codziennej pracy.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku jako PEKAZET TRANS. W 2020 roku powstała Spółka  Cargo Port specjalizująca się w obsłudze przeładunków towarów ponadnormatywnych oraz skonteneryzowanych. Cargo Port jest częścią Grupy Pekazet.

Grupa Pekazet związana jest miastem Gdynia od początku swojej działalności. Główna siedziba mieści się również w Gdyni. Od samego początku wspiera rozwój miasta oraz społeczność lokalną.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci słuchawek do biegania JBL.

Grupa Pekazet

Vitarade

Każdy uczestnik biegu na 10 km, marszu Nordic Walking i Biegu 1926 otrzyma w swoim pakiecie wyjątkowy baton. Vitarade® Endurance Bar to baton, który został stworzony z myślą o sportowcach. W swoim składzie zawiera różne formy węglowodanów, w tym Vitargo® . Całość oblana jest mleczną czekoladą stanowiąc produkt kompletny o niesamowitym smaku.

  • Skoncentrowana forma węglowodanów
  • Idealna przekąska
  • Doskonały smak

Zawodnicy otrzymają od partnera w swoich pakietów wyjątkowy baton.

Automobil

Partnerem motoryzacyjnym biegu ponownie została firma Auto-Mobil. Najlepszego biegacza poprowadzi nowa KONA Electric. Lider nie będzie wiec narażony na wdychanie spalin. Na najszybszą panią i najszybszego pana czekają ponadto vouchery na auto na weekend.

Najlepsi zawodnicy - kobieta oraz mężczyzna - otrzymają od partnera nagrody w postaci auta na weekend. Najlepszego zawodnika na trasie poprowadzi zaś elektryczny Hyundai Kona.

AUTOMOBIL

Masu Masu

Firma Masu Masu oferuje szereg usług, które mają wpływ na ogólne poprawienie samopoczucia, zdrowia oraz utrzymanie ciała w doskonałej formie. Ich masaże są skierowane również dla osób, które chcą działać profilaktycznie w celu zachowania dobrego stanu zdrowia.

Od lat korzysta z nich duża rzesza zadowolonych klientów, w tym pracownicy biurowi, fizyczni oraz sportowcy. W ich ofercie znajdują się masaże lecznicze, relaksacyjne wpływające na regenerację sił i niwelujące stres oraz zmęczenie, masaże modelujące sylwetkę i wspomagające odchudzanie, zabiegi dla kobiet ciężarnych, terapie manualne twarzy, refleksologia twarzy oraz stóp.

Kadra firmy Masu Masu to dyplomowani masażyści z wielką pasją do zawodu.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci voucherów na masaże, zaś kazdy w pakiecie znajdzie specjalną zniżkę.

MASU MASU

DNA ERA

DNA ERA to firma biotechnologiczna, zajmująca się̨ analizą DNA, która umożliwia poznanie zagrożeń i predyspozycji w zakresie zdrowia, odżywiania czy osiągnięć sportowych. Na podstawie próbki śliny określane jest ponad 145 predyspozycji zapisanych w DNA. Analiza przedstawiana jest w prosty i czytelny sposób wraz z informacjami o profilaktyce. Naszą misją jest udostępnienie analizy DNA każdemu, kto wierzy w siłę nauki. Oferta DNA ERA skierowana jest do osób, które chcą wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie i podjąć konkretne kroki w kierunku lepszego i bardziej aktywnego stylu życia.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci testów DNA.

DNA ERA

ARONPHARMA

AronPharma to młoda, ambitna, polska firma biotechnologiczna, producent suplementów diety, w tym funkcjonalnych nutraceutyków. W swoich produktach stosujemy opatentowane i bogate w polifenole ekstrakty roślinne, witaminy i minerały w formie liposomalnej, adoptogeny, probiotyki i prebiotyki.

Znaczącą przewagą produktów AronPharma jest połączenie wiedzy badawczo-rozwojowej z produkcyjną oraz korzystanie z międzynarodowego doświadczenia, co pozwala na opracowywanie unikalnych i przebadanych preparatów wpływających na poprawę jakości życia.

Na stoisku będzie można zakupić w atrakcyjnych cenach cały asortyment, który jest dostępny pod adresem sklep.aronpharma.pl. Dodatkowo, na stoisku prowadzona będzie degustacja izotoników, batonów B-Pac, żeli energetycznych B-Pac, oraz będzie można porozmawiać z ich ekspertami na temat produktów.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci słuchawek produktów sportowych - batonów, żeli oraz izotoników.

ARONPHARMA

Piekarnia Rogalik

Piekarnia-Cukiernia Rogalik to firma działająca na rynku Trójmiejskim od 1985 roku. To rodzinna firma, u której podstaw leży chęć dzielenia się z innymi tym, co dobre.
Klienci mają możliwość kupienia ponad 40 gatunków pieczywa, kilkadziesiąt rodzajów ciast, w tym też małe wyroby cukiernicze oraz torty. Oprócz tego w kilku punktach Rogalika jest możkiwość napicia się pysznej kawy. W tej chwili Rogalik ma aż 10 punktów na terenie Trójmiasta.

Piekarnia - Cukiernia Rogalik bardzo często również angażuje się w różnego rodzaju projekty społeczne i charytatywne, w związku z czym nie mogło ich zabraknąć na Grand Prix Gdyni.

Na każdego zawodnika na mecie czekać będzie pyszne ciastko upieczone specjalnie na BIeg Urodzinowy z Decathlon.

ROGALIK

HYDROSTACJA

Szkoła Pływania HYDROSTACJA wspiera talenty w Gdyni, Gdańsku i w Kielnie. Pomaga pływakom od 5 roku życia, dzieciom starszym, młodzieży i dorosłym. Hydrostacja realizuje autorski program pływania dla niemowląt. 

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci voucherów na pływalnie.

HYDROSTACJA

Grawer Bus

Po ukończeniu każdego z biegów będziecie mieli możliwość spersonalizowania swojego medalu, co pozwoli uwiecznić wynik na zawsze. Na miejscu będzie czekać ekipa Grawer Bus, gotowa szybko i sprawnie wykonać grawerowanie.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci voucherów na zakupy w Rivierze.

GRAWER BUS

Tłusta Kaczka

Tłusta Kaczka - Kuchnia polska ma piękne, wielowiekowe tradycje, do których kucharze Tłustej Kaczki chętnie nawiązują. Bo to restauracja typowo polska, w której szef kuchni Łukasz wykorzystuje tradycyjne przepisy, modyfikuje je i nadaje im współczesny sznyt.

Kuchnia polska to niezaprzeczalna skarbnica smaków i aromatów. Jej tradycje sięgają zamierzchłych wieków, a inspiracji można szukać bez końca. W dzisiejszych czasach kluczowe jest zachowanie szacunku dla najlepszych składników, nieustanne dbanie o jakość produktów i umiejętne łączenie smaków w poszukiwaniu nowych odsłon.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci zaproszeń do restauracji.

TŁUSTA KACZKA

Golf Park Gdynia

Golf Park Gdynia - Golf Park Gdynia położony jest w centrum Trójmiasta, na trasie Gdynia – Sopot. Jest to obiekt rekreacyjno-sportowy, który pozwala każdemu zapoznać się z tą piękną dyscypliną sportu i spróbować swoich sił w golfie, a doświadczonym graczom umożliwia rozwijanie swoich umiejętności. Obiekt wyposażony jest w Driving Range i symulatory golfowe, oferuje indywidualne i grupowe lekcje golfa, kursy, pakiety golfowe oraz możliwość organizacji spotkań firmowych z golfem w tle.

Driving Range to blisko 200-metrowa strzelnica golfowa, gdzie można nauczyć się pierwszych uderzeń kijem golfowym, jak również doskonalić wcześniej zdobyte umiejętności.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci voucherów na lekcję z profesjonalnym trenerem.

GOLF PARK GDYNIA

Kolibki Adventure Park Gdynia

Kolibki Adventure Park Gdynia to miejsce, które od 2007 roku zapewnia niezapomniane atrakcje i wrażenia dla swoich gości. Pasjonaci mocnych wrażeń, sportu i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu postanowili podzielić się swoją pasją z innymi. Położony w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z widokiem na Zatokę Gdańską, park ten stał się oazą w centrum aglomeracji.

Dzięki doskonałej lokalizacji i profesjonalnie przygotowanemu terenowi, każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie. Szeroka oferta atrakcji pozwala na zorganizowanie zarówno kameralnych spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół, jak i imprez firmowych dla kilkuset uczestników.

Organizacja dziecięcych urodzin, integracji dla dzieci i młodzieży, mini quady, parki linowe, ścianki wspinaczkowe, paintball czy zajęcia w OCR Park - to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gości Kolibki Adventure Park Gdynia Kolibki. Dla wszystkich, którzy kochają aktywność na świeżym powietrzu i szukają ciekawych wyzwań i przygód, to miejsce stworzone właśnie dla nich.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci zaproszenia do parku.

KOLIBKI ADVENTURE PARK GDYNIA

Sala Zabaw Amazonia Gdynia

Sala Zabaw Amazonia Gdynia - Sala Zabaw Amazonia Gdynia znajduje się tuż obok U7 Gdynia. Zawiera w sobie 450m2 konstrukcji zabawowej, przeznaczonej dla dzieci do 14 roku życia, choć z wielu atrakcji mogą korzystać także dorośli. Wśród zabaw jakie posiadamy znajdują się: 6 zjeżdżalni (w tym rolkowa i pontonowa), wieża Spidermana, autodrom, basen z kulkami, armatki, tunele, trampoliny, boisko do gry, karuzela oraz tablica strzelnicza. Posiadamy także osobną strefę przeznaczoną dla najmłodszych dzieci, w wieku do 3 lat. Dla rodziców przygotowaliśmy dwa miejsca gastronomiczne: jedno znajduje się wewnątrz Sali Zabaw. Drugie to BistroSzama, lokal serwujący wyjątkowe i kolorowe naleśniki w wersji słodkiej i wytrawnej.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci zaproszenia do sali zabaw.

SALA ZABAW AMAZONIA GDYNIA

Centrum U7

Centrum U7 - Centrum U7 Gdynia to obiekt funkcjonujący na lokalnym rynku od 2000 roku. Posiadamy 9 torów bowlingowych oraz 4 stoły bilardowe. Ważne też jest położenie obiektu, znajdujemy się na ulicy Świętojańskie 133, w byłych garażach Milicji Obywatelskiej. Świadczymy usługi rekreacyjne dla wszystkich mieszkańców Gdyni, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zbiorowych. Organizujemy imprezy urodzinowe dla dzieci, gościmy grupy szkolne oraz organizujemy imprezy firmowe.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci zaproszenia na kręgle.

CENTRUM U7

Experyment Gdynia

Centrum Nauki Experyment to interaktywne wystawy i przestrzeń do twórczego eksperymentowania. Tutaj rodzą się pasje i fascynacja nauką. To miejsce zaprasza każdego i zachęca do odkrywania i poznawania świata. Nasze pokazy, warsztaty, wydarzenia angażują, uczą i bawią. Lubimy wszystkie pytania. Lubimy naukę!

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci zaproszenia do centrum.

EXPERYMENT GDYNIA

Rehasport

Rehasport - Rehasport jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych związanych z leczeniem, w tym również operacyjnym, dysfunkcji narządu ruchu, kończyny górnej i dolnej, a także kręgosłupa. Zespół medyczny Rehasport tworzą ortopedzi, radiolodzy, fizjoterapeuci, dietetycy, trenerzy przygotowania motorycznego oraz specjaliści innych dziedzin medycyny. Są wśród nich lekarze będący członkami Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Specjalnością kliniki jest również rehabilitacja ortopedyczna, sportowa, a także neurologiczna. Troską kliniki jest zapewnienie pacjentom efektywnego leczenia w komfortowych warunkach, a poprzez rehabilitację na najwyższym poziomie, odzyskanie przez nich pełnej sprawności fizycznej i szybki powrót do codziennej aktywności.

Oferta Rehasport nie jest skierowana wyłącznie do zawodników. Z usług trójmiejskiej kliniki, która jest jedną z najprężniej rozwijających się instytucji medycznych w Polsce, korzystają również ludzie którzy na co dzień nie są związani z wyczynowym sportem, lub zajmują się nim czysto rekreacyjnie.

Najlepsi zawodnicy wybranych kategorii otrzymają od partnera nagrody w postaci voucherów na usługi.

REHASPORT

MaratonyPolskie.PL

Największy portal poświęcony bieganiu i imprezom biegowym w Polsce.

Nasz partner medialny wspierający zawody informacyjnie.

MARATONY POLSKIE

Trojmiasto.pl

Pierwsze źródło informacji dla mieszkańców Trójmiasta, lider na lokalnym rynku mediów oraz wśród portali regionalnych z liczbą 320 tysięcy unikalnych użytkowników dziennie. Portal prezentuje bieżące wiadomości z życia Gdańska, Sopotu i Gdyni.
Trojmiasto.pl - jedyny regionalny portal internetowy liczący się w rankingach mediów ogólnopolskich. Lider na rynku lokalnych mediów informacyjnych z siedzibą główną w Gdańsku i oddziałem w Gdyni. Dziennie trojmiasto.pl odwiedza 160 tysięcy unikalnych użytkowników na desktopie i 160 tysięcy na mobilnej wersji strony. Portal prezentuje bieżące wiadomości z Gdańska, Gdyni i Sopotu, wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, sportowe, biznesowe. Zawiera katalog trójmiejskich firm i instytucji z liczbą ponad 84 tysięcy obiektów, największy w Trójmieście kalendarz imprez, mapę, raport drogowy, bazę ogłoszeń i lokalne fora dyskusyjne. Utrzymuje kilkanaście serwisów tematycznych, m.in. Aktywne Trójmiasto, Dom, Dziecko, Kino, Moto, Nauka, Praca, Konkursy, Zdrowie i Uroda oraz De luxe. Dostępne są również aplikacje mobilne Trojmiasto.pl dla Androida i Iphone'a pobrane przez ponad 100 tys. użytkowników.

Nasz partner medialny wspierający zawody informacyjnie.

Trojmiasto.pl

Radio Kaszëbë

Radio Kaszëbë to dwujęzyczna stacja radiowa, nadająca w języku polskim i kaszubskim, założona w 2004 roku przez Stowarzyszenie Ziemia Pucka. Naszą misją jest budowanie lokalnych więzi wśród mieszkańców Pomorza poprzez narodowo-kulturowo-etniczną integrację społeczności zamieszkującej etniczne Kaszuby, które obejmują powiaty: bytowski, chojnicki, gdański, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, wejherowski oraz Trójmiasto. W ramach 24-godzinnego programu, emitowanego przez 7 dni w tygodniu, słuchacze mogą słuchać audycji informacyjnych, rozrywkowych oraz muzycznych. Redaktorem naczelnym i dyrektorem Radia Kaszëbë jest Anna Kościukiewicz-Jabłońska.

Nasz partner medialny wspierający zawody informacyjnie.

Radio Kaszëbë