Pilates na Grabówku w czwartkowe wieczory

Aktualności Projekty Gdyńskie Poruszenie

Informujemy o zmianie terminów bezpłatnych zajęciach Pilatesu, które odbywają się na gdyńskim Grabówku. Ćwiczenia, które dotychczasowo odbywały się w soboty zostały na stałe przeniesione na czwartki. Początek o godzinie 18:00.

Ćwiczenia pilatesu pomagają skutecznie odciążyć kręgosłup i pracować nad dobrą postawą. Zajęcia wpływają pozytywnie na ogólne zdrowie i samopoczucie ćwiczących dzięki czemu są doskonałym remedium na stres i napięcie.

Koordynatorką zajęć z zakresu Pilatesu jest Joanna Czarniecka posiadająca certyfikat instruktora Pilates I i II stopnia. Jest także instruktorem jazdy konnej i hipoterapii. Pracowała w Kaszubskiej Fundacji „Podaruj Trochę Słońca" z dziećmi z niepełnosprawnościami. Od wielu lat prowadziła zajęcia ogólnorozwojowe na bazie pilatesu i jogi, a do swoich zajęć wprowadziła ćwiczenia rehabilitacyjne.

Zajęcia odbywają się będą przy ulicy Stefana Okrzei 6 na terenie Szkoły Podstawowej nr 52 w Gdyni. Finansowane są z środków statutowych Rady Dzielnicy Gdynia Grabówek.

Podczas zajęć należy mieć ze sobą matę do ćwiczeń.