Pływacy KS Delfin Gdynia nie zwalniają tempa

Aktualności

W Olsztynie, w dniach 17-19 grudnia, odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich w pływaniu, w których pływacy KS Delfin Gdynia zdobyli 2 medale.

Dwukrotnym wicemistrzem Polski w konkurencjach 200 i 400 m stylem zmiennym został Ignacy Ołownia. W finale A na 100 m stylem dowolnym wystąpił Krystian Trepczyk, który zajął 8 miejsce. W finałach B udział wzięli natomiast Olivier Hubiński, Mateusz Majcherowicz, Błażej Dworakowski. Sztafety rywalizujące na dystansach 4x100 i 4x200 m stylem dowolnym oraz 4x100 m stylem zmiennym zajęły 5 miejsca.

Przypomnijmy, że tydzień wcześniej, starsi pływacy gdyńskiego klubu wywalczyli 6 medali podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich, które odbyły się w Gliwicach.

Szkolenie pływaków KS Delfin jest współfinansowane przez miasto Gdynia.