Poruszamy Orłowo! Startują nowe bezpłatne zajęcia

Aktualności Projekty Gdyńskie Poruszenie

Gdynia Orłowo to miejsce, gdzie aktywność fizyczna staje się nie tylko stylem życia, ale również społeczną inicjatywą. Dzięki staraniom Rady Dzielnicy 6 maja ruszają cykliczne zajęcia pilatesu, jogi i zumby, które zapewnią mieszkańcom aktywny wypoczynek i możliwość integracji.

Orłowskie Poruszenie to nie tylko nazwa, to idea, która kładzie nacisk na ruch, zdrowie i wspólnotę. W IX LO w Gdyni, od poniedziałku do środy, będą odbywać się zajęcia prowadzone przez doświadczonych trenerów, gotowych wprowadzić uczestników w świat tajników pilatesu, jogi i zumby.

Pilates (Orłowo)

Pierwszego dnia tygodnia Joanna Czarnecka poprowadzi zajęcia pilatesu w godzinach 19.00-20.00. Jej wieloletnie doświadczenie oraz pasja do ćwiczeń sprawią, że uczestnicy poczują harmonię między ciałem a umysłem, poprawią elastyczność oraz siłę mięśniową.

Joga (Orłowo)

Wtorek należeć będzie do Piotra Rogalskiego, który w godzinach 19.00-20.00 zaprasza na zajęcia jogi. Jego głęboka wiedza połączona z umiejętnością przekazywania jej uczestnikom, sprawi, że każdy odnajdzie spokój i równowagę wewnętrzną.

Zumba (Orłowo)

Z kolei w środy w godzinach 18.30-19.30 Małgorzata Chrzanowska, dyplomowana instruktorka Zumba Fitness oraz Zumba Kids, zabierze uczestników w wir energetycznych rytmów. Jej zajęcia są otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci czy kondycji fizycznej. Od lat angażuje się w propagowanie zdrowego stylu życia poprzez taniec, co czyni ją idealnym wyborem dla osób pragnących wziąć udział w aktywności fizycznej w przyjaznej atmosferze.

Zachęcamy do dołączenia do Orłowskiego Poruszenia. Niech każdy wieczór będzie okazją do ruchu, integracji i czerpania radości z życia. Zajęcia rozpoczynają się 6 maja i potrwają do 11 grudnia.

Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie na miękkiej i jasnej podeszwie.