Poznajcie partnerów Masterlease 3x3 Gdynia

Aktualności

Masterlease 3x3 Gdynia nie mógłby się odbyć, gdyby nie partnerzy i sponsorzy wydarzenia. Żadna duża impreza nie jest możliwa bez współpracy z podmiotami trzymającymi kciuki oraz wspierającymi organizatorów i uczestników. To dzięki partnerom i sponsorom wydarzenia przygotowane dla zawodników pakiety oraz nagrody dla najlepszych są tak bogate. Poznajcie ich wszystkich:

WIĘCEJ INFORMACJI: MASTERLEASE 3X3 GDYNIA

logo masterlease

Sponsorem tytularnym imprezy jest Masterlease

Masterlease to firma zajmująca się wynajmem i leasingiem samochodów. Należy ona do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego, a jej centrala znajduje się w Trójmieście. Firma posiada ponad 28 letnie doświadczenie w obsłudze samochodów. Specjalizuje się w długoterminowym wynajmie samochodów. Dziś po polskich drogach jeździ ponad 36 tys. samochodów zarządzanych przez Masterlease w ramach wynajmu, leasingu. Z jej usług korzystają duże korporacje, firmy z sektora MSP oraz klienci indywidualni, którzy doceniają kompleksowość usług związanych z samochodami.

decathlon

Decathlon Trójmiasto to siła trzech sklepów w Aglomeracji Trójmiejskiej - przede wszystkim chcemy zachęcić wszystkich do uprawiania razem z nami sportu. Organizujemy szereg darmowych treningów z różnych dyscyplin, bo chcemy poruszyć całe Trójmiasto. Nasze wewnętrzne motto to SPORT DLA WSZYSTKICH, WSZYSTKO DLA SPORTU.

Rehasport jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych związanych z leczeniem, w tym również operacyjnym, dysfunkcji narządu ruchu, kończyny górnej i dolnej, a także kręgosłupa. Zespół medyczny Rehasport tworzą ortopedzi, radiolodzy, fizjoterapeuci, dietetycy, trenerzy przygotowania motorycznego oraz specjaliści innych dziedzin medycyny. Są wśród nich lekarze będący członkami Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Specjalnością kliniki jest również rehabilitacja ortopedyczna, sportowa, a także neurologiczna. Troską kliniki jest zapewnienie pacjentom efektywnego leczenia w komfortowych warunkach, a poprzez rehabilitację na najwyższym poziomie, odzyskanie przez nich pełnej sprawności fizycznej i szybki powrót do codziennej aktywności.

Oferta Rehasport nie jest skierowana wyłącznie do zawodników. Z usług trójmiejskiej kliniki, która jest jedną z najprężniej rozwijających się instytucji medycznych w Polsce, korzystają również ludzie którzy na co dzień nie są związani z wyczynowym sportem, lub zajmują się nim czysto rekreacyjnie.

Kolibki Adventure Park Gdynia - Atrakcje.pl

ADVENTURE PARK GDYNIA KOLIBKIzapewniamy niezapomniane atrakcje i wrażenia już od 2007 roku!

Jesteśmy pasjonatami mocnych wrażeń, kochającymi sport i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Chcąc podzielić się pasją z ludźmi nie bojącymi się ciekawych wyzwań i przygód, stworzyliśmy miejsce pełne atrakcji i możliwości!

W otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z widokiem na Zatokę Gdańską powstała swoista ostoja w centrum aglomeracji. Doskonała lokalizacja oraz profesjonalnie przygotowany teren sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Szeroka oferta pozwala na realizację zarówno kameralnych spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół, jak i imprez firmowych dla kilkuset uczestników! Organizacja dziecięcych urodzinek, integracje dla dzieci i młodzieży, mini quady, parki linowe, ścianki wspinaczkowe, paintball, zajęcia w OCR Park - to wszystko czeka na naszych Gości!

Dr. Oetker

Zaufanie, stabilizacja oraz wiarygodność to bardzo istotne czynniki w przedsiębiorstwie rodzinnym Dr. Oetker. Niemalże wszyscy polscy konsumenci znają markę i darzą ją dużym zaufaniem. Niezależne, prezentowane badania wielokrotnie wykazywały, że Dr. Oetker zajmuje nie tylko czołowe miejsce wśród marek produkujących artykuły spożywcze, ale i cieszy się szczególnym uznaniem na rynkach międzynarodowych. To wynik ponad stuletniej, długotrwałej i godnej zaufania działalności firmy oraz dbałości o relacje z jej konsumentami.

Dr. Oetker jest wielopokoleniowym przedsiębiorstwem rodzinnym, które od lat kultywuje takie wartości jak odpowiedzialność i troska o najbliższych, kierując się zasadami  Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Podczas trwającej przeszło sto lat działalności firmy, Dr. Oetker rozwinął określone zasady i sposoby postępowania, które nigdy nie były ukierunkowane na szybką maksymalizację zysków, ale zawsze na długotrwały, ekonomiczny zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa.

Z pokolenia na pokolenie marka Dr. Oetker utożsamiana jest przez konsumentów z produktami, które wyśmienicie smakują, są najwyższej jakości i zawsze się udają. Znak firmowy stanowi połączenie wszystkich tych szczególnych cech produktów, które pomagają w podjęciu decyzji zakupowej. Każdym produktem firma Dr. Oetker udowadnia swoje motto „Jakość przepisem na sukces”, a oczekiwania konsumentów nigdy nie zostały zawiedzione. Co więcej – dzięki innowacyjnym produktom - ich nieustannie zmieniające się potrzeby są na bieżąco zaspokajane.

plakat imprezy