Rozpocznij swoją przygodę z bieganiem. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla kobiet w Gdyni!

Aktualności Projekty Gdyńskie Poruszenie

Marzysz o aktywnym trybie życia, lepszej kondycji fizycznej i wspólnych przeżyciach z równie zmotywowanymi kobietami? Szukasz sposobu na rozpoczęcie swojej przygody z bieganiem, a nie wiesz jak to zrobić? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Co oferujemy?

Bezpłatne zajęcia dla kobiet, które pragną rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i aktywnością fizyczną. Nasze spotkania są dedykowane przede wszystkim dla początkujących, więc nie musisz obawiać się braku doświadczenia czy słabszej kondycji. Każda z Was jest mile widziana i każda z Was da radę.

Gdzie i kiedy?

Zajęcia będą odbywać się w Parku Centralnym w Gdyni, w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 i potrwają około 45 minut. Planujemy zorganizować dodatkowo kilka spotkań w obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu, w tym na hali lekkoatletycznej czy salce fitness.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Doskonale wiadomo, że w grupie łatwiej jest pokonywać własne ograniczenia, zapraszamy więc kobiety o podobnych celach i marzeniach, gotowe podjęcia aktywności fizycznej w zorganizowanej i zmotywowanej grupie.

Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczoną trenerkę lekkiej atletyki, matkę półtorarocznego Olafa, która doskonale wie, jakich ćwiczeń fizycznych potrzebuje każda z Was, by stać się silniejszą, sprawniejszą i szczęśliwszą. Wspólne treningi pomogą Wam odkryć radość z biegania i zdrowego, aktywnego stylu życia.

Czego potrzebujesz?

Niezbędne będzie wygodne ubranie sportowe, obuwie do biegania, bidon z wodą i dobry humor. Resztę znajdziecie na miejscu.

ZAJĘCIA BIEGOWE DLA KOBIET