Sprawdź formę w parkrunie i wygraj pakiet na Nocny Bieg Świętojański

Aktualności

Do Nocnego Biegu Świętojańskiego pozostały dwa miesiące. To idealny czas, żeby sprawdzić swoją formę sportową i rozpocząć przygotowania do 10 km zawodów. Dobrym miejscem, żeby to zrobić jest start w parkrunie, podczas którego będzie można wylosować dwa pakiety startowe na czerwcowe święto biegowe.

  • 4 maja odbędzie się 579 edycja gdyńskiego parkrunu
  • Będzie można wylosować 2 pakiety startowe na Nocny Bieg Świętojański w Gdyni

W najbliższą sobotę odbędzie się 579 edycja gdyńskiego parkrunu i to będzie druga okazja sprawdzić swoją formę przed Nocnym Biegiem Świętojańskim, który odbędzie się 21 czerwca. Po zakończeniu imprezy wśród uczestników wylosowane zostaną dwa pakiety startowe na ten bieg. Ostatni sprawdzian, podczas którego również będzie można zgarnąć pakiety na Nocny Bieg Świętojański, odbędzie się 1 czerwca.

REJESTRACJA DO PARKRUN GDYNIA

Przypomnijmy, że parkrun to impreza rozgrywana na dystansie 5km z pomiarem czasu. Odbywa się w każdą sobotę o godzinie 9:00 przez cały rok niezależnie od pogody. Udział w nim jest bezpłatny, lecz wcześniej należy się zgłosić poprzez formularz internetowy.

Nocny Bieg Świętojański to drugi z biegów, który odbędzie się w 2024 roku. Podobnie, jak w Biegu Urodzinowym Gdyni z Decathlon rozegrane zostaną biegi młodzieżowe, marsz Nordic Walking i bieg towarzyszący dla osób rozpoczynających z bieganiem na 2024 metry.

Do zawodów można zgłaszać się do 10 czerwca poprzez Profil Zawodnika znajdujący się stronie internetowej Gdyńskiego Centrum Sportu.