Sukcesy gdyńskich ratowników

Aktualności

W dniach 17-18 lipca w Kątach Rybackich rozegrane zostały zawody Lifeguard Brothers Challange, w których z powodzeniem startowali gdyńscy ratownicy: Maciej Dettlaff oraz Daniel Baranowski, strzegący na codzień bezpieczeństwa na miejskich kąpieliskach.

W konkurencjach dwuosobowych zespołów ratowniczych nasza drużyna zajęła 6 miejsce w kategorii generalnej. Zajęcie wyższego miejsca uniemożliwiła niestety kontuzja, która wykluczyła udział gdynian ze startu we wszystkich zadaniach.

Nasi ratownicy wywalczyyli 1 miejsce w wyścigu długim po plaży, 1 miejsce w flagach plażowych, 1 miejsce w wyścigu łodzi wiosłowych oraz 3 miejsce w wyścigu na deskach. W konkurencjach surfdash oraz w akcji ratunkowej z deską Dettlaff i Baranowski zajęli 4 miejsce.

Kolejny start gdyńskich ratowników odbędzie się w dniach 7-8 sierpnia, gdzie nasza drużyna zmierzą się rywalami podczas Mistrzostw Polski organizowanych w Karwi.