Trwa rejestracja do Abus MTB Kids Race

Aktualności FOTO

Trwa rejestracja na zawody w kolarstwie górskim dla dzieci i młodzieży Abus MTB Kids Race. Impreza odbędzie się w ramach 7R CST MTB Gdynia Maraton, w którym wystartują najlepsi polscy i zagraniczni kolarze. Wyścigi dla najmłodszych odbędą się 11 czerwca. Koniec zapisów 7 czerwca.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW

Rywalizacja najmłodszych odbędzie się w sąsiedztwie Gdynia Areny. Czeka ich pojedyncza pętla o długości 500 metrów. Zawody kategorii od 7 do 18 roku życia rozpoczną się u stóp gdyńskiej hali i toczyć się będą wśród okolicznych wzniesień i leśnych duktów. Wraz z wiekiem rosnąć będą poziom trudności i pokonywane dystanse. Najstarszych – Juniorów – czekać będą trzy pętle liczące 3 kilometry i 850 metrów.

Trasy zawodów:

Opłaty startowe wynoszą 20 i 30 zł. Pierwsze dotyczącą dzieci do 6 lat, których start odbywa się pod bacznym okiem rodziców i prowadzony jest bez pomiaru czasu. Druga zaś obejmuje wszystkich od 7 roku życia. Nie warto zwlekać, ceny podobnie jak dzieci, rosną szybko. Dokładnie 12 maja o północy do obydwu opłat doliczyć trzeba będzie 10 zł. Zapisy elektroniczne potrwają do 7 czerwca.

Szczegóły dostępne są na stronie organizatora www.mtbgdyniamaraton.pl w zakładce „Rejestracja”.

Nieustannie trwa rejestracja do wyścigu UCI i startów dla dorosłych w ramach 7R CST MTB Gdynia Maratonu, które odbędą się 12 czerwca na dystansach 28, 49 i 76 kilometrów.

Uczestnicy zawodów mogą podczas rejestracji nabywać specjalne koszulki, z których cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na wsparcie dla Ukrainy.

Organizatorem wydarzenie jest stowarzyszenie B-Active.