Turniejowy zawrót głowy

Aktualności

Podczas wakacji #wGdyni nie można się nudzić! Na plaży w Śródmieściu rozpoczyna się "Aktywne Lato", podczas którego uczestniczyć można w turniejach siatkówki, piłki nożnej i rugby. Udział jest bezpłatny. Zapisy prowadzone są bezpośrednio przed turniejami. 

Przepis na idealne wakacje? Słońce, piasek, morze i... piłka. Obojętnie jaka. Dla uczestników gdyńskich turniejów rozgrywanych w ramach "Aktywnego Lata" to najlepszy przepis na opaleniznę oraz produkcję endorfin. Od lat największym zainteresowaniem cieszą się rozgrywki siatkarskie. W każdą sobotę, od 4 lipca do 29 sierpnia, zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju OPEN - rocznik 2001 i starsi (osobno zmagania mężczyzn i kobiet). Zapisy od 9:00. Początek pół godziny później. System rozgrywek zależny jest od liczby uczestników. Dla najlepszych przewidziano nagrody w wysokości 500, 300 i 200 zł.

Za to w każdą niedzielę, od 5 lipca do 30 sierpnia, zachęcamy do spróbowania swoich sił w mikstach, czyli rywalizacji par mieszanych. Zapisy od godz. 9. Start 30 minut później. Nagrody jak w turniejach OPEN. 

Na młodszych pasjonatów "plażówki" czekają turnieje wtorkowe. Zaczynamy 7 lipca, kończymy 25 sierpnia. Zapisy o godz. 10:30, początek o godz. 11. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy i zawodniczki z roczników 2003 i mł. Podczas każdego turnieju uczestnicy otrzymają punkty do klasyfikacji generalnej. Dla najlepszych przygotowano medale i pamiątki.

Jak co roku, nie zabraknie również turniejów beach soccera. Plażowa odmiana futbolu cieszy się coraz większą popularnością, dlatego stawiamy na rozgrywki młodzieżowe. Co środę, od 8 lipca do 26 sierpnia, młodzież z roczników 2003 i mł., bez względu na płeć, może zgłosić swoją drużynę i wejść do gry! Zapisy o godz. 10:30, start rozgrywek o godz. 11. Na każdym turnieju zdobywać się będzie punkty do klasyfikacji generalnej. Pierwsze trzy ekipy otrzymają medale i pamiątki.

Natomiast w soboty 25 lipca i 22 sierpnia będzie mieć miejsce rywalizacja OPEN, dla roczników 2003 i starszych, bez względu na płeć. Zapisy o godz. 10, start rozgrywek o godz. 10:30. Dla uczestników przewidziano nagrody finansowe za najwyższe miejsca - 500, 300 i 200 zł.

Z kolei młodzi fani jajowatej piłki mogą już zakreślić w kalendarzach każdy czwartek wakacji. Od 9 lipca do 27 sierpnia rozgrywane będą turnieje rugby dla roczników 2003 i młodszych. Zapisy o godz. 10:30, start o godz. 11. Limit drużyn wynosi 24 zespoły. Podobnie jak w przypadku innych turniejów młodzieżowych, każdy turniej to szansa zdobycia "oczek" do klasyfikacji generalnej, z której wyłonione zostaną trzy najlepsze ekipy. 

Przypomniamy, że udział w turniejach jest darmowy. Stoiska z zapisami szukajcie obok Contrast Cafe.