Udany występ gdyńskich gimnastyczek

Aktualności

Zawodniczka gdyńskiego klubu UKS JANTAR Gdynia Alicia Terea podczas rozgrywanych w Bytomiu Mistrzostw Polski kl.3 „Mała Olimpiada w Gimnastyce Artystycznej”, zdobyła dwa medale.

Młoda gimnastyczka zajęła 1 miejsce w układzie z maczugami oraz 3 miejsce w układzie z piłką. Ponadto Alicia zajęła wysokie 4 miejsce w wieloboju Mistrzostw Polski. Drużyna UKS Jantar Gdynia w składzie: Alicia Terea , Gabriela Bereżańska, Maria Bocian zajęła 6 miejsce.

Klub UKS JANTAR Gdynia zajmuje się szkoleniem zawodniczek w zakresie gimnastyki artystycznej we wszystkich kategoriach wiekowych oraz różnych poziomach zaawansowania. Szkolenie dzieci i młodzieży w klubie jest współfinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Gdyni.