W maju rowerem na kręgle

Aktualności Projekty

Wspólnym mianownikiem projektów Do Pracy Jadę Rowerem, Rowerowy Maj oraz Rowerowa Stolica Polski jest popularyzacja roweru jako środka transportu do szkoły czy pracy, promocja aktywnego trybu życia oraz wyrobienie zdrowych nawyków. Rozkwit akcji następuje wraz z nastaniem wiosennych temperatur. Nie byłby on możliwy, gdyby nie współpraca z naszymi partnerami.

Jednym z naszych nich jest Centrum U7 Gdynia, które wspiera projekt „Rowerowy Maj”. Kręgielnia  funkcjonuje na lokalnym rynku od 2000 roku, posiada 9 torów bowlingowych oraz 4 stoły bilardowe. Świadczone są tam usługi rekreacyjne dla wszystkich mieszkańców Gdyni, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zbiorowych, w tym szkół. Regularnie organizowane są tam również imprezy urodzinowe dla najmłodszych. Centrum U7 znajduje się na ulicy Świętojańskie 133 w byłych garażach Milicji Obywatelskiej.

ROWEROWY MAJ

Przypomnijmy, że „Rowerowy Maj” to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, grona nauczycielskiego oraz rodziców i opiekunów. Gdyńskie Centrum Sportu we współpracy z Miastem Gdańsk w 2023 roku organizuje kampanię w gdyńskich Szkołach Podstawowych już po raz siódmy.

STRONA INTERNETOWA CENTRUM U7 GDYNIA