Wystartuj w turnieju strzeleckim na Działkach Leśnych

Aktualności Projekty Gdyńskie Poruszenie

Zapraszamy na turniej podsumowujący zajęcia strzeleckie oraz łucznicze, które odbywały się cyklicznie w ramach projektu "Integracja na parkurze strzeleckim". Inicjatywa była finansowana ze środków Budżetu Obywatelskiego, więc udział w niej był bezpłatny.

Turniej odbędzie się w sobotę 18 maja na parkurze strzeleckim mieszczącym się przy ul. Wolności 22B w Gdyni. Początek o godzinie 10:00.

W zawodach uczestniczyć mogą wszyscy mieszkańcy dzielnicy po uprzedniej rejestracji, która polega na wysłaniu wiadomości email na adres kbsgdynia@gmail.com. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w nim wyłącznie w obecności opiekuna prawnego lub za jego pisemną zgodą.

Podczas turnieju prowadzone będą strzelania do tarcz punktowych z karabinu pneumatycznego oraz z łuku. Każda konkurencja będzie rozgrywana w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 18 oraz powyżej. Obowiązującą pozycją jest pozycja stojąca. Dopuszcza się jednak użycie podpórki w przypadku karabinu pneumatycznego. Sprzęt wykorzystywany na zajęciach zapewnia organizator. Nie ma możliwości użycia własnego sprzętu. Najlepsi zawodnicy otrzymają pamiątkowe puchary.

 

foto: pl.freepik.com